Przeskocz do treści
Rozmowy o zdrowiu
Inne

Rozmowy o zdrowiu

Na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”, zapraszamy w piątek 9 maja o godz. 18.00 do Sali Kominkowej. Rozmawiać będziemy m. in. o wczesnym wykrywaniu raka jajnika, przygotowaniu skóry do lata, czy polisie „Pomoc na raka”. Gościem specjalnym będzie aktorka Barbara Bursztynowicz, która opowie o swojej książce pt.”Jak w życiu. Felietony”.

Od lat promujemy profilaktykę prozdrowotną. Nasi uczestnicy za każdym razem udowadniają, że są otwarci na nowe doświadczenia i chcą poszerzać swoją wiedzę. Tak jak dotychczas będziemy przypominać o przeprowadzaniu regularnych badań, podpowiemy jakie zabiegi kosmetyczne warto wykonywać oraz przybliżymy ciekawe inicjatywy dotyczące zdrowia. W programie znajdzie się wykład na temat wczesnego wykrywania raka jajnika – charyzmatycznego doktora Andrzeja Marszałka z Laboratoriów Medycznych Synevo. Z doktor Anną Grodecką z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDESTETIS zastanowimy się jak najlepiej przygotować skórę do lata. Porozmawiamy także o polisie „Pomoc na raka” z dyrektor Ewą Węgielską z Axa Polska S.A.

Tradycyjnie zaprosiliśmy ciekawą i inspirującą kobietę, będzie to Barbara Bursztynowicz. Porozmawiajmy o jej książce „Jak w życiu. Felietony”. W której pisze o codzienności, życiu rodzinnym, a także o historiach jakie wydarzyły się na planie serialu „Klan”, w którym wciela się w rolę Elżbiety Chojnackiej. Najbardziej znaną aptekarkę w Polsce zapytam o jej receptę na zdrowie.

Czekamy na Was i przypominamy, że wstęp na imprezę jest otwarty i bezpłatny. Zgłoszenie udziału w wydarzeniu prosimy przesyłać na maila: konferencje@imageline.pl

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.porozmawiajmyozdrowiu.com