Przeskocz do treści
Rzeka tajemnic
Inne

Rzeka tajemnic

Czy w rzece mieszkają tylko ryby? Co ważki robią pod wodą? Kim jest chruścik i jak buduje swój dom? Podczas najbliższych warsztatów „Szkiełko i Oko” najmłodsi poznają wszystkie tajemnice rzek i ich mieszkańców. Przyprowadźcie Wasze pociechy w sobotę, 22 kwietnia o godz. 14.00.

„Szkiełko i Oko” to cieszące się olbrzymim zainteresowaniem warsztaty edukacyjne z przyrody i botaniki dla dzieci. Rozbudzają pasję poznawania otaczającego świata i ciekawość przyrodniczą. Prowadzi je zespół ludzi z pasją, którą dzielą się z najmłodszymi. W atrakcyjny sposób przekazują wiedzę o tym, co ich samych fascynuje od najmłodszych lat. Zawsze szukają ciekawych tematów, które rozbudzają w dzieciach zainteresowanie otaczającym je światem. Nadrzędna zasada „Szkiełka i Oka” brzmi: każde zagadnienie, nawet to, które wydaje się mało interesujące można przedstawić w taki sposób, żeby w dziecku obudził się odkrywca. W ten właśnie sposób poszerzają dziecięce horyzonty, wykraczają poza utartą szkolną ścieżkę. Pokazują w jaki sposób zrozumieć przyrodę, która nas otacza i rozbudzają ciekawość świata.

Podczas najbliższych warsztatów najmłodsi „zanurkują” wgłąb rzek i poznają ich fascynujących mieszkańców.

Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł zbudować domek chruścika – wodnego owada.

Cena: 25zł/os.*

Termin:

godz. 14:00-15:00

Miejsce:

Dworek Białoprądnicki,

Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3

Rezerwacja:

Tel. 733 377 309

mail: rezerwacja@szkielkoioko.edu.pl

Więcej informacji:

www.szkielkoioko.edu.pl

https://www.facebook.com/events/1367936979940827/

[*Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, sugerowana grupa wiekowa to 6-12 lat. Rodzice, którzy chcą zostać na sali w trakcie zajęć, również ponoszą opłatę za zajęcia.]