Przeskocz do treści
Sentymentalny świat
Inne

Sentymentalny świat

Z powodu choroby artysty jesteśmy zmuszeni odwołać koncert zaplanowany na najbliższą środę! Bohdan Łazuka, aktor teatralny i filmowy, piosenkarz, prezenter radiowy i telewizyjny, kabareciarz, można powiedzieć „człowiek orkiestra” wystąpi w środę – 13 czerwca o godzinie 18.00 w Dworku Białoprądnickim. Będzie to niecodzienne spotkanie mające charakter recitalu połączonego z kabaretem. Zapraszamy!

Artysta wystąpi z kameralnym recitalem najpopularniejszych piosenek ze swojej długiej kariery, towarzyszyć mu będzie satyryk – Filip Borowski. Kabaretowy recital połączony w jedną całość, z pewnością wywoła uśmiech na twarzach widzów. Bohdan Łazuka zaśpiewa między innymi piosenki ze swojego najnowszego albumu „Nocny Bohdan”, który został wydany 28 lat po poprzedniej jego płycie.

Bohdan Łazuka – Król polskiej estrady, skarbnica anegdot i niezapomnianych historii. W tym roku obchodzi jubileusz 55- lecia pracy artystycznej i 80-lecia urodzin! Ciągle w wielkiej formie i mający apetyt na życie. Niezapomniany aktor filmowy. Niedościgniony Mistrz interpretacji piosenki. Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Filip Borowski – satyryk, tekściarz, aktor, konferansjer, koneser sztuk walki i prezenter mityngów lekkoatletycznych, założyciel i szef kabaretu „Filip z konopi”, gdzie występują najwięksi artyści scen nie tylko polskich. Pomysłodawca wydarzenia artystycznego „Giganci sceny” z Bogdanem Łazuką i Andrzejem Rosiewiczem, gdzie jest prezenterem i wykonawcą monologów satyrycznych.

Koncert poprowadzi Łukasz Lech.

Bilety 35 zł: dostępne w kasie dworku lub na ekobilet.pl