Przeskocz do treści
Singing Bowls
Inne

Singing Bowls

Odpręż swój umysł i ciało. Zapraszamy na trening relaksacyjny w terapeutycznych dźwiękach mis i gongów. Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 19:30 w Zajeździe Kościuszkowskim (ul. Białoprądnicka 3). Poprowadzi je Monika Doroszkiewicz – certyfikowana, doświadczona dźwiękoterapeutka. Zapisz się już dzisiaj!

Terapia dźwiękiem zmniejsza napięcie fizyczne i psychiczne, stabilizuje pracę układu nerwowego, wycisza, odpręża, poprawia koncentrację, przyspiesza procesy regeneracji, łagodzi negatywne skutki stresu. Dodatkowo, dzięki dźwiękom mis możemy złagodzić bóle napięciowe i chroniczne, zharmonizować komórki ciała, zwiększyć poczucie własnej wartości, kreatywności, pobudzić naturalne mechanizmy samouzdrawiania, zwiększyć witalność i odporność organizmu, unormować ciśnienie oraz poprawić krążenie, zmniejszyć stany lękowe, poprawić i ustabilizować przemianę materii.

Dźwiękoterapia jest bardzo rozpowszechniona na Zachodzie Europy. Do popularyzacji mis – zwłaszcza w Niemczech – przyczyniły się badania naukowe nad ich zastosowaniem w profilaktyce i leczeniu wielu chorób. Badania przeprowadzili Peter Hess i prof. Gert Wegner

Jak to działa? Fale dźwiękowe wydobywające się z mis przenikają do tkanek organizmu. Jest to możliwe, ponieważ nasz organizm składa się w 70 – 80% z wody. Woda przenosi wibracje mis w głąb organizmu, co powoduje przyjemne odczucie podobne do masażu manualnego. W badaniach naukowych odkryto, iż każdy organ ma swoją indywidualną częstotliwość, a stan chorobowy objawia się zmianą tej wzorcowej częstotliwości. Chore komórki mają więc inne częstotliwości niż zdrowe. Podobnie jak instrument muzyczny, tak nasze komórki i tkanki mogą zostać przywrócone do stanu równowagi poprzez działanie odpowiednich dźwięków. Następuje to zgodnie z zasadą rezonansu.Osoba po zabiegu masażu misami czuje się zrelaksowana, spokojniejsza i bardziej pogodna. Ból oraz napięcie mięśni ustępują.

Monika DoroszkiewiczZajęcia prowadzi Monika Doroszkiewicz – certyfikowana dźwiękoterapeutka, prezes Fundacji Głos Serca, od 5 lat prowadzi zajęcia relaksacyjne z podopiecznymi Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Propaguje dźwiękoterapię jako tę naturalną i skuteczną metodę radzenia sobie ze stresem, która staje się coraz częściej terapią uzupełniającą proces leczenia zarówno w schorzeniach fizycznych jak i umysłowych.

Cena: 20zł / 1 sesja
Zapisy oraz dodatkowe informacje: monika.doroszkiewicz@hotmail.com , tel. 797 371 656