Przeskocz do treści
Skrypty pokoleń
Inne

Skrypty pokoleń

Temat bliski wszystkim rodzinom – dobre relacje międzypokoleniowe wspierają i cementują rodzinę. Te gorsze są powodem konfliktów i rozluźnienia więzi. O międzypokoleniowych skryptach, czyli o tym co się dzieje w rodzinachporozmawiamy z psycholog Magdaleną Sękowską. Rozmowy z psychologiem: wtorek 17 kwietnia, godz. 18.00 (Sala Kominkowa, wstęp wolny).

W naszej przeszłości jest podpowiedź do naszej przyszłości…

Podobno każdy z nas nosi w sobie skrypt życiowy z zapisanymi rolami do odegrania, w który zostaliśmy wyposażeni przez rodziców.

W historii rodzinnej zawarte są nasze ograniczenia, ale także nasze zasoby. Stąd „kontakt” z historią międzypokoleniową może być ważnym aspektem dla podjęcia zmiany w naszym życiu, bądź dla zrozumienia własnej sytuacji.

Spotkania prowadzi psycholog, psychoterapeuta, trener i doradca rodzinny Towarzystwa Rozwoju Rodziny – Magdalena Sękowska. Skierowane są do osób pragnących wykorzystywać wiedzę psychologiczną w swoim codziennym życiu. Spotkania mają formę warsztatów, luźnych rozmów pomiędzy prowadzącą, a uczestnikami i są doskonałą okazją do lepszego poznania siebie oraz mechanizmów sterujących ludzkimi zachowaniami.
Magdalena Sękowska od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, treningi, konsultacje kadry menedżerskiej, zespołów pracowniczych oraz zarządów firm polskich oraz korporacji zagranicznych.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

Wstęp wolny