Przeskocz do treści
Skrzaty i krasnale
Inne

Skrzaty i krasnale

Czy ktoś widział krasnoludka? Czy każdy krasnoludek ma czerwoną czapkę i mieszka pod krzaczkiem jagody? Czy lubi się ze skrzatami? A czy skrzaty potrafią śpiewać? W magiczny świat krasnoludków, skrzatów i dobrych duszków przeniesiemy się w niedzielę (14 grudnia) o godzinie 11:00. Wszystko będzie się skrzyć, migotać i czarować kolorami!

Krasnoludki i skrzaty pojawią się na kolejnym koncercie z cyklu „Dzieci – Dzieciom”. Projekt, przygotowywany jest przez Centrum Muzyki i Muzykoterapii „Gaia” i dedykowany najmłodszym słuchaczom do 5 roku życia. Poprzez zabawę i zaskakującą tematyką każdego ze spotkań, poznają różne muzyczne utwory i instrumenty. Wszystkie działania angażują nie tylko dzieci, ale i rodziców, co gwarantuje fantastyczną atmosferę.

Tym razem Pani Muzyka zaprasza wszystkie dzieci w podróż do baśniowej krainy, na poszukiwania dźwięków, które skrzaty i krasnoludki lubią najbardziej. Towarzyszyć nam będą fortepian, waltornia, trąbka, flet, fagot, skrzypce i kontrabas. Będzie nam miło, jeśli i wy przyjdziecie na to spotkanie w krasnoludkowym stroju.

Bilety w cenie 12 zł od osoby (dla stałych słuchaczy Gai 10% zniżki) można kupić na wszystkich zajęciach CMM „Gaia” (we wszystkich lokalizacjach), lub na miejscu koncertu na godzinę przed rozpoczęciem (w miarę dostępności).