Przeskocz do treści
Kolaż z elementów wizualizacji słuchowisk muzycznych Projekt Muzyka. Na grafice widać również tytuły dwóch spektakli w tak zwanych chmurkach.
Muzyka

Projekt Muzyka wraca do Dworku!

Już tej jesieni Projekt Muzyka wraca do Dworku Białoprądnickiego z zupełnie nowym słuchowiskiem dla dzieci. Tym razem zapraszamy nie na jedno, ale dwa słuchowiska. Premierowo usłyszycie bajkę muzyczną pt. „O małym pionku i wielkim turnieju szachowym”, a kto zagapił się ostatnio i nie dostał biletów, będzie mógł zobaczyć również „O Krabie Heniu i dobra czynieniu”.

Projekt Muzyka to Ola i Janek Korpak, muzycy, pedagodzy, ale przede wszystkim rodzice. Uczą grać, umuzykalniają, grają koncerty oraz prowadzą warsztaty dla dzieci. Wierzą, że dobra, wartościowa muzyka, czasem bardzo różna gatunkowo, serwowana od najmłodszych lat, rozbudzi chęć do dalszego poszukiwania jakości i estetyki, w pozostałych dziedzinach życia.

Ich słuchowiska – bajki muzyczne nie są klasycznymi opowieściami z muzyką w tle. Obie warstwy – zarówno tekst jak i muzyka są tak samo ważne, przenikają się i uzupełniają nawzajem, a piękne, estetyczne animacje, pozwalają jeszcze głębiej zanurzyć się w niesamowity świat który tworzą.

Projekt współtworzą:

  • Ola Kapuścińska, Jan Bogdaniuk – dubbing
  • Maciej Zych – saksofon, gitara
  • Mały Teatr Ilustracji (Anna Trzpil-Zagórska) – ilustracja, animacja i materiały graficzne
  • Ula Bruno Studio – animacja

Uwaga! Bilety obowiązują każdego (zarówno rodziców, jak i dzieci).
Liczba miejsc ograniczona!

O małym pionku i wielkim turnieju szachowym”

Bajka muzyczna „O małym Pionku i Wielkim turnieju szachowym” to historia o dążeniu do celu, odwadze oraz spełnianiu marzeń. Towarzysząc przygodom małego Pionka, poznajemy wszystkie figury biorące udział w grze w szachy. Odkrywajcie wraz z nami szachy i przekonajcie się ile emocji może wzbudzić ta królewska gra. 

„O Krabie Heniu i dobra czynieniu”

Bajka muzyczna „O krabie Heniu i dobra czynieniu” opowiada o współodczuwaniu, miłości, empatii i pomaganiu. Słuchowisko wypełnione jest piosenkami, które poruszają ważne tematy tak jak: empatia, pomoc innym czy ekologia.

Wiek dzieci: 3-8 lat (przedszkolaki i klasy 1-3)
Czas trwania: 45 min

Informacje

Data: 20 października 2024r.
Godzina:

12:00 O Krabie Heniu i dobra czynieniu

15:00 – PREMIEROWO! O małym pionku i wielkim turnieju szachowym

17:00 – PREMIEROWO! O małym pionku i wielkim turnieju szachowym

Miejsce: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki – oficyna wschodnia – sala teatralna
Bilety: 40,00 zł/osoby – dostępne na stronie ekobilet.pl, w kasie Dworku Białoprądnickiego (ul. Papiernicza 2, Kraków) oraz w miarę wolnych miejsc przed koncertem.

Uwaga! Bilety obowiązują każdego (zarówno rodziców, jak i dzieci).
Liczba miejsc ograniczona!