Przeskocz do treści
W tle samochody służb uprzywilejowanych (straż pożarna, pogotowie, itp.), z przodu smok w stroju straży miejskiej, poniżej napis
Inne

Smok Barbakus zaprasza

rodzinne

Kim jest smok Barbakus? Wasze pociechy koniecznie muszą go poznać! Ten sympatyczny smok w mundurze strażnika miejskiego uczy w Dworku zasad bezpieczeństwa przydatnych w codziennym życiu. W przedszkolu, w szkole, na wakacjach i w drodze do domuJego porady okazują się bardzo pomocne!

Spotkania ze Smokiem Barbakusem będą odbywały się raz w miesiącu. A my wiemy już, co knuje i kiedy można go u nas zobaczyć!

Spotkania z Barbakusem

Akademia Barbakusa to warsztaty edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów klas I–III. Zajęcia są prowadzone przez krakowską Straż Miejską, która w przyjazny i przystępny sposób pomaga przyswajać zagadnienia związane z bezpieczeństwem przez zabawę i animacje.

Wstęp na wszystkie spotkania jest darmowy, jednak na każde z nich obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje o nich kolejność zgłoszeń.

Aktualne wydarzenia w ramach Akademii Barbakusa i odnośnik do zapisów znajduje się w zakładce Wydarzenia.

Akademia Barbakusa – plan spotkań 2023/2024

O czym będą spotkania ze Smokiem Barbakusem? Poniżej znajduje się harmonogram i lista tematów spotkań w ramach wydarzenia.

Smok Barbakus zaprasza!