Przeskocz do treści
Solosters
Inne

Solosters

W lutowej „Odkrywce” usłyszymy niecodzienny koncert kwartetu wokalnego Solosters. Grupę tworzą profesjonaliści i pasjonaci, a to gwarantuje artystyczną odsłonę skali głosu i jakości dźwięku Zapraszamy do Piwnic, 23 lutego (piątek) o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Grupa wokalna aranżująca i wykonująca utwory muzyczne a capella. Pasjonaci współbrzmień harmonicznych, którzy na co dzień działają w innych zespołach muzycznych. Mają na swym koncie udział w Festiwalu im. Jeremiego Przybory, finale konkursu o „Złota Tarkę 2015” oraz współpracę z reżyserem Dariuszem Reguckim przy nagraniu ścieżki dźwiękowej do filmu Bóg w Krakowie.

Marcelina Gawron: liderka zespołu, trener wokalny, autorka tekstów i muzyki, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Katowicach i Gdańsku, finalistka konkursu „Swingujący Kruk 2011”, solistka zespołów: Jazzoom, Soul’n’Voices i Marcelina Gawron Quintet. Elżbieta Ekiert – absolwentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach, logopeda, instruktor śpiewu, dyrygentka chóralna, solistka zespołu Soul’n’Voices. Aneta Gawron – absolwentka Szkoły Muzycznej II St. w klasie fletu i śpiewu solowego, śpiewała w Kraków Gospel Choir, a obecnie śpiewa w zespole Soul’n’Voices. Michał Trojecki – z wykształcenia menedżer kultury, członek m.in. Mistral Gospel Choir i Voce Angeli.

Skład zespołu: Marcelina Gawron (liderka), Aneta Gawron, Elżbieta Ekiert, Michał Trojecki.