Przeskocz do treści
Sowi świat
Inne

Sowi świat

Hu! hu! Witajcie w krainie sów i poznajcie ich tajemnice! Dlaczego pióra tych ptaków są wyjątkowe? Czy to prawda, że sowy są mądre? Czy sowa lata jak inne ptaki? Po co jej szlara? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się podczas najbliższych warsztatów przyrodniczych „Szkiełko i Oko”
8 kwietnia (sobota), godz. 14:00, Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3.

Szkiełko i „Oko” to cieszące się ogromnym zainteresowaniem warsztaty edukacyjne z przyrody, botaniki dla dzieci w wieku 7 – 13 lat. Rozbudzają chęć poznawania otaczającego świata i ciekawość przyrodniczą.

Prowadzi je zespół ludzi z pasją, którą dzielą się z najmłodszymi. W atrakcyjny sposób przekazują wiedzę o tym, co ich samych fascynuje od najmłodszych lat. Zawsze szukają ciekawych tematów, które rozbudzają w dzieciach zainteresowanie otaczającym je światem. Nadrzędna zasada „Szkiełka i Oka” brzmi: każde zagadnienie, nawet to, które wydaje się mało interesujące można przedstawić w taki sposób, żeby w dziecku obudził się odkrywca. W ten właśnie sposób poszerzają dziecięce horyzonty, wykraczają poza utartą szkolną ścieżkę. Pokazują w jaki sposób zrozumieć przyrodę, która nas otacza i rozbudzają ciekawość świata.

Bilety: 25 zł/ os. *

*Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, sugerowana grupa wiekowa to 6-12 lat. Rodzice, którzy chcą zostać na sali w trakcie zajęć, również ponoszą opłatę za zajęcia.]

Rezerwacja:

tel. 733 377 533

mail: rezerwacja@szkielkoioko.edu.pl

www.szkielkoioko.edu.pl