Przeskocz do treści
Strategie pszczół
Inne

Strategie pszczół

Czy pszczoły zawsze mieszkają w ulu? Dlaczego zapylanie jest ważne? Podczas najbliższego „Szkiełka i Oka” mali odkrywcy poznają kulisy życia wielkich pszczelich społeczności, a także tajemnice samotników. Zbudują również domy dla pszczół! Warsztaty odbędą się w sobotę, 25 lutego, godz. 14.00.

Miejsce: Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3

Rezerwacja: tel. 733 377 533, mail: rezerwacja@szkielkoioko.edu.pl

Bilet: 25 zł.

www.szkielkoioko.edu.pl

https://www.facebook.com/events/1373064509433461/

Szkiełko i „Oko” to cieszące się olbrzymim zainteresowaniem warsztaty edukacyjne z przyrody, botaniki dla dzieci w wieku 6 – 12 lat. Rozbudzają chęć poznawania otaczającego świata i ciekawość przyrodniczą.

Prowadzi je zespół ludzi z pasją, którą dzielą się z najmłodszymi. W atrakcyjny sposób przekazują wiedzę o tym, co ich samych fascynuje od najmłodszych lat. Zawsze szukają ciekawych tematów, które rozbudzają w dzieciach zainteresowanie otaczającym je światem. Nadrzędna zasada „Szkiełka i Oka” brzmi: każde zagadnienie, nawet to, które wydaje się mało interesujące można przedstawić w taki sposób, żeby w dziecku obudził się odkrywca. W ten właśnie sposób poszerzają dziecięce horyzonty, wykraczają poza utartą szkolną ścieżkę. Pokazują w jaki sposób zrozumieć przyrodę, która nas otacza i rozbudzają ciekawość świata.

*Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, sugerowana grupa wiekowa to 6-12 lat. Rodzice, którzy chcą zostać na sali w trakcie zajęć, również ponoszą opłatę za zajęcia.]