Przeskocz do treści
ARCHIWUM
Odwrócone tyłem małe dziecko siedzi na dywanie i gra na cymbałkach i bębenku.
Strefa rodzica

Strefa Rodzica | Zapisy na lipiec 2024

Zapraszamy do zapoznania się z terminami zapisów na lipcowe zajęcia w Strefie Rodzica. W naszej ofercie znajdziecie znane i lubiane zajęcia AmMniam z dietetyk Eweliną Pilszczek oraz nowość – praktykę Witalna mama, w którą wprowadzi Was Paulina Illa Aynimay. Pamiętajcie, że zapisy przed wyznaczonym terminem nie będą brane pod uwagę.

9 lipca 2024, godz. 10.00

Aktualna data: 16 lipca 2024, godz. 10.00

AmMniam, czyli sensoryka dla malucha

Temat: Owocowy lipiec. Od czego warto rozpocząć rozszerzanie diety maluszka.

* Porozmawiamy o tym od czego warto rozpocząć rozszerzanie diety maluszka oraz o mitach z tym związanych.

Zajęcia skupione wokół produktów sezonowych dla danego okresu i wyjątkowych wydarzeń w tym czasie. W ten sposób pokazujemy jak można bawić się z dzieckiem, rozmawiamy o strukturach, temperaturach. Podczas warsztatów rodzice otrzymują od prowadzącej proste zabawy do wykorzystania w domu, które są bardzo pomocne zwłaszcza przy małych niejadkach, a także mnóstwo specjalistycznych porad i wskazówek.

Uwaga: prosimy o zabranie ubranek na zmianę.

Przy zapisach prosimy wyszczególnić ewentualne nietolerancje pokarmowe.

Dla kogo? Dla rodziców z dziećmi od 6 m-cy do 3 lat.

Prowadzenie: Ewelina Pilszczek (dietetyk).

Zapisy: www.dworek.eu

Wstęp: 1 zł (zapisy od 2 lipca)

Płatności za zajęcia dokonuje się każdorazowo bezpośrednio u instruktora prowadzącego. Zapisy przed wyznaczonymi terminami nie są brane pod uwagę.

PONIEDZIAŁEK (8,15,22,29 lipca 2024)
godz. 11.30

Witalna mama

Praktyka WITALNA MAMA to chwila medytacji w oddechu (qi kung, qi flow), ruchu, bezruchu, intuicyjnym śpiewie, dźwięku i w ciszy, uważnym byciu we wspólnym ćwiczeniu. Zajęcia kształtują nasze możliwości samoharmonizowania, samouzdrowiania i spotkania z przyjemnością, która odżywia nasze kobiece ciało, oczyszcza umysł i wzmacnia poczucie własnej wartości oraz połączenia z dzieckiem.

Podczas zajęć proponujemy innowacyjne podejście, w którym poszukujemy odnalezienia stanu relaksacji, rozluźnienia, skupienia na sobie – w obecności, oraz przy czynnym udziale dziecka.

Dzieci zapoznają się z różnorakimi instrumentami muzycznymi i ich brzmieniem, będziemy inspirować je do organicznego ruchu i tańca, zobaczy że wydawanie głośnych oddechów i „dziwnych” dźwięków jest świetnym sposobem na  zabawę i rozładowanie emocji.

Dla kogo? Mama z dzieckiem do 3 lat
Co wziąć? Wygodne miekkie ubranie, a jeśli masz, przeszkadzajki, grzechotki, zabawki dla Twojej pociechy.

Prowadzenie: Paulina Illa Aynimay

Zapisy: www.dworek.eu (zapisy od 1 lipca)

Wstęp: 1 zł

Płatności za zajęcia dokonuje się każdorazowo bezpośrednio u instruktora prowadzącego. Zapisy przed wyznaczonymi terminami nie są brane pod uwagę.

Powiązane wiadomości