Przeskocz do treści
Złote, jesienne liście rozsypane na ziemi, w rogu małe, dziecięce nogi w ciepłych butach
Strefa rodzica

Strefa Rodzica | Ruszają zapisy na wrzesień

Wrześniowa Strefa Rodzica tuż-tuż!

Strefa Rodzica to przestrzeń przyjazna i otwarta na potrzeby rodziców z dziećmi do lat 3. Wspólne zabawy, rodzinne warsztaty, spotkania ze specjalistkami z różnych dziedzin, zajęcia ogólnorozwojowe i umuzykalniające dla maluszków – z nami nie ma czasu na nudę!

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców. Projekt ma formułę warsztatową, prowadzoną przez wykwalifikowaną grupę specjalistów z różnych dziedzin. Rodzice mają okazję do spotkań m.in. z psychologiem, pedagogiem, położną, rehabilitantką, dietetykiem. Oprócz konsultacji specjalistycznych odbywają się zajęcia angażujące całe rodziny, promując wspólne spędzanie czasu, ucząc twórczego podejścia do zabawy i sprzyjając rozwojowi umiejętności interpersonalnych. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Co będzie działo się we wrześniu i kiedy startują zapisy?

Etno zabawy

Etno zabawy, czyli zajęcia etnograficzne o charakterze ogólnorozwojowym i poznawczym.

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki o 11:30. Zapisy ruszają już 30.09!

Chuśtaniec

Chuśtaniec, czyli autorski cykl zajęć tańca z maluszkiem, zawiązanym w chuście bądź ułożonym w miękkim nosidełku. Na zajęcia możecie zapisywać się od 4 września. Spotkania będą odbywały się w piątki o 10:00.

AmMniam

AmMniam, czyli smakowita sensoryka dla malucha. To zajęcia skupione wokół produktów sezonowych dla danego okresu i wyjątkowych wydarzeń w tym czasie. W tym miesiącu spotkamy się 12 września o 10:00 podczas spotkania, któremu będzie przyświecać hasło „Gdy we wrześniu grzybów brak, niezawodny zimy znak”. Zapisy od 6 września.

Wstęp na wszystkie zajęcia kosztuje 1zł. Zapisów należy dokonywać przez formularz dostępny na stronie, w wyznaczonym terminie.