Przeskocz do treści
Synowa i teściowa
Inne

Synowa i teściowa

Dwie kobiety i mężczyzna, którego kochają. Stereotypy, emocje i proza życia. Jak zrozumieć relacje pomiędzy synową i teściową? Podczas najbliższego spotkania z psychologiem opowie o tym Magdalena Sękowska. 27 lutego, g. 18.00, Sala Kominkowa (ul. Papiernicza 2). Wstęp wolny.

Cykl wykładów Magdaleny Sękowskiej skierowany jest do osób, które chcą wykorzystywać wiedzę psychologiczną w codziennym życiu. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w poniedziałki i są okazją do lepszego poznania siebie oraz mechanizmów sterujących ludzkimi zachowaniami. Uczestnicy rozmawiają m.in. o emocjach, radzeniu sobie w relacjach osobistych i zawodowych, strategii rozwiązywania konfliktów, radzeniu sobie ze złością i wielu innych sprawach. Spotkanią mają już grono wiernych sympatyków, do których można w każdej chwili dołączyć.

Magdalena Sękowska – psycholog, psychoterapeuta, trener. Prowadzi wykłady otwarte dla osób interesujących się wykorzystywaniem wiedzy psychologicznej w codziennym życiu.

Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, treningi, konsultacje dla kadry menedżerskiej, zespołów pracowniczych oraz zarządów firm polskich oraz korporacji zagranicznych. Jest członkiem Bussines Centre Club. Specjalizuje się w executive coaching – indywidualnym oraz grupowym oraz w counsellingu. Prowadzi coaching indywidualny oraz grupowy z najwyższą kadrą zarządzającą.