Przeskocz do treści
Szkiełko i Oko
Inne

Szkiełko i Oko

Kto mieszka w krainie lodu? Kim jest leming? Kto pływa w arktycznych wodach? Czy niedźwiedzie polarne jedzą pingwiny? Zapraszamy małych odkrywców na kolejne spotkanie w ramach „Szkiełka i Oka” – tym razem zgłębią tajemnice Arktyki. Sobota, 28 stycznia, godz. 14.00, Zajazd Kościuszkowski (ul. Białoprądnicka 3). Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia będą trwały godzinę (14.00 – 15.00).

Zapisy: tel. 609 477 317
lub mail: rezerwacja@szkielkoioko.edu.pl

wstęp: 25zł/os.

Szkiełko i „Oko” to cieszące się olbrzymim zainteresowaniem warsztaty edukacyjne z przyrody, botaniki dla dzieci w wieku 6 – 10 lat. Rozbudzają pasję poznawania otaczającego świata i ciekawość przyrodniczą.
Prowadzi je zespół ludzi z pasją, którą dzielą się z najmłodszymi. W atrakcyjny sposób przekazują wiedzę o tym, co ich samych fascynuje od najmłodszych lat. Zawsze szukają ciekawych tematów, które rozbudzają w dzieciach zainteresowanie otaczającym je światem. Nadrzędna zasada „Szkiełka i Oka” brzmi: każde zagadnienie, nawet to, które wydaje się mało interesujące można przedstawić w taki sposób, żeby w dziecku obudził się odkrywca. W ten właśnie sposób poszerzają dziecięce horyzonty, wykraczają poza utartą szkolną ścieżkę. Pokazują w jaki sposób zrozumieć przyrodę, która nas otacza i rozbudzają ciekawość świata.

*Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, sugerowana grupa wiekowa to 6-10 lat, ale to rodzicom zostawiamy ostateczną decyzję, czy dziecko może uczestniczyć w warsztatach.

https://web.facebook.com/events/638479239692095/
www.szkielkoioko.edu.pl