Przeskocz do treści
Szkiełko i Oko
Inne

Szkiełko i Oko

Mali odkrywcy na najbliższych warsztatach „Szkiełka i Oka” poszukają ukrytych zwierząt i dowiedzą się czy tylko kolor ma znaczenie dla skutecznego kamuflażu. Zajęcia odbędą się w sobotę, 6 maja o godz. 14:00. Obowiązują zapisy.

Szkiełko i „Oko” to cieszące się olbrzymim zainteresowaniem warsztaty edukacyjne z przyrody, botaniki dla dzieci. Rozbudzają chęć poznawania otaczającego świata i ciekawość przyrodniczą.

Prowadzi je zespół ludzi z pasją, którą dzielą się z najmłodszymi. W atrakcyjny sposób przekazują wiedzę o tym, co ich samych fascynuje od najmłodszych lat. Zawsze szukają ciekawych tematów, które rozbudzają w dzieciach zainteresowanie otaczającym je światem. Nadrzędna zasada „Szkiełka i Oka” brzmi: każde zagadnienie, nawet to, które wydaje się mało interesujące można przedstawić w taki sposób, żeby w dziecku obudził się odkrywca. W ten właśnie sposób poszerzają dziecięce horyzonty, wykraczają poza utartą szkolną ścieżkę. Pokazują w jaki sposób zrozumieć przyrodę, która nas otacza i rozbudzają ciekawość świata.

Miejsce:
Dworek Białoprądnicki (Zajazd Kościuszkowski), ul. Białoprądnicka 3

REZERWACJA:
rezerwacja@szkielkoioko.edu.pl
tel. 733 377 309

Więcej informacji:
www.szkielkoioko.edu.pl

Dołącz do nas na facebooku:

Cena: 25zł/os.*

[*Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, sugerowana grupa wiekowa to 6-12 lat. Rodzice, którzy chcą zostać na sali w trakcie zajęć, również ponoszą opłatę za zajęcia.]