Przeskocz do treści
Tak Brzmi Dworek!
Inne

Tak Brzmi Dworek!

W naszym STUDIU nagrywamy najlepsze dźwięki – przekonaj się o tym odwiedzając stoisko Dworku Białoprądnickiego podczas konferencji TAK BRZMI MIASTO, która odbędzie się w Forum Przestrzenie (ul. Marii Konopnickiej 28) w dniach 24-25 października.

Jak wydać płytę? Ile dni zajmuje skomponowanie 30 sekundowego jingla? Ile osób pracuje na sukces gwiazdy? Jak zachować zdrowie psychiczne po 20 latach grania, a także: czy jesteś gotowy na sukces? Słowem: kulisy krakowskiego rynku muzycznego. Wszystko to podczas konferencji TAK BRZMI MIASTO. W trakcie ponad 30 paneli dyskusyjnych, warsztatów i wykładów uczestnicy odkryją kulisy branży korzystając z doświadczenia muzyków, menedżerów, dziennikarzy, wydawców, realizatorów. Spotkanie będzie idealną okazją by poznać ludzi z branży, nawiązać obiecujące kontakty i po prostu dowiedzieć się „co jest grane”. Prześwietlony będzie każdy etap muzycznej drogi – od ciemnych piwnic do wielkich festiwali. Gośćmi paneli będą m.in. Maciek Maleńczuk, Gienek Loska, Łukasz Wiśnia Wiśniewski, Mikser, Michał Zabłocki. Odwiedzających czekają też m.in. warsztaty gitarowe pod okiem Marka Napiórkowskiego.

Konferencji towarzyszyć będzie Targ Muzyczny prezentujący lokalne firmy, wydawnictwa, organizatorów, działaczy, animatorów, festiwale. Nie może tam oczywiście zabraknąć DWORKU BIAŁOPRĄDNICKIEGO – ważnego miejsca na krakowskiej mapie muzycznej. DWOREK posiada własne, profesjonalnie wyposażone STUDIO NAGRAŃ otwarte DLA KAŻDEGO – nagrywają u nas zarówno „starzy wyjadacze” jak i początkujący, „garażowi” muzycy. Do tych ostatnich adresowany jest program ODKRYWKA, który – jak sama nazwa wskazuje – pozwala odkryć i promować młode talenty.

W Forum Przestrzenie zaprezentujemy cuda techniki jakimi dysponujemy w STUDIU. Umożliwiają one rejestrację dźwięku na mistrzowskim poziomie. Wyposażenie będzie można przetestować osobiście, nagrywając, a następnie odsłuchując własne kawałki. Zapraszamy zespoły, solistów, muzyków grających na instrumentach wszelakich. Do dyspozycji będą różne mikrofony: Neumann, AKG, Shure.

Oprócz tego odpowiemy na każde pytanie związane z działalnością STUDIA i możliwością realizacji nagrań.

Na naszym stoisku czekają też na Was inne muzyczne niespodzianki – koncert Blanki Dembosz oraz Nika Aremikh i Andrii 'Vedomyr’ Volynko.

Zapraszamy:

• Sobota: godz. 13.00-13:50

• Niedziela: godz. 15.00-15.50

Pełny program Konferencji: takbrzmimiasto.pl

UWAGA! Zachęcamy do udziału w konkursie Zgarnij wejściówkę, nagraj solówkę.
Szczegóły: www.facebook.com/Studio.Nagran.Dworek