Przeskocz do treści
Wieczór literacki
Inne

Wieczór literacki

W drugim już październikowym Salonie Artystycznym, prowadząca będzie gościć Elżbietę Śnieżkowską – Bielak. Zapraszamy jak zwykle w poniedziałek (19 października) o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Elżbieta Śnieżkowska – Bielak to artystka odnajdująca się w wielu gatunkach literackich. Obok poezji tworzy również opowiadania, teksty piosenek, bajki dla dzieci. O jej bogatej twórczości możecie Państwo dowiedzieć się więcej na stronie: http://www.sniezkowska.pl/index.php

Sama autorka na pytanie dlaczego tworzy? Tak odpowiada na swojej stronie internetowej: Dlatego, że bez pracy literackiej nie umiałabym żyć. Jest ona moją pasją i odpoczynkiem duchowym. Zaczęłam pisać jako dziewięcioletnia dziewczynka i od tej pory moja przygoda z piórem trwa nadal. Owszem, były okresy, w których odpoczywaliśmy od siebie, ale gnała nas ku sobie tęsknota ogromna jak ocean. Śmiem twierdzić, że wiele najtrudniejszych chwil w życiu przetrwałam, dzięki umiejętności wchodzenia w mój zaczarowany świat fikcji literackiej, z którą nieustannie przeplata się życie.