Przeskocz do treści
Wierszyki dla Weroniki...
Inne

Wierszyki dla Weroniki…

Gościem Salonu Artystycznego Beaty Anny Symołon, będzie Barbara Szczepańska „Judyta”. Podczas wieczoru odbędzie się promocja książki „Wierszyki dla Weroniki, jak to pies zapowiadał pogodę i inne historie”. Zapraszamy do piwnic Dworku w poniedziałek (15 grudnia) o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Barbara Szczepańska z wykształcenia jest architektem, jednak od zawsze jej pasją pozostawało śpiewanie i pisanie. Debiutowała w kabarecie studenckim Politechniki Krakowskiej i Krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Występowała z recitalami również w Niemczech, Czechach i Austrii. Śpiewa piosenki z własnymi tekstami i muzyką znanych krakowskich kompozytorów m.in. Ewy Korneckiej, Leszka Długosza, Waldka Króla, Henryka Mosny, Andrzeja Zaryckiego, czy Jacka Zielińskiego z zespołu Skaldowie. Są to piosenki literackie, zarówno liryczne jak i kabaretowe.

Jako poetka wydała cztery tomiki wierszy: „Salon Gier miłosnych”, „Kochankowie wiedźmy”, „Amoralne dzielnice” i „Miasta pożądań”. Jest również laureatką wielu konkursów literackich oraz autorką musicali i sztuk teatralnych.

Więcej na stronie: http://www.barbaraszczepanska.art.pl/index2.html