Przeskocz do treści
Czwórka młodych osób leżąca w trawie stykając się głowami, z uśmiechami na twarzach
Inne

Wraca Strefa Nastolatka

Strefa Nastolatka

To tutaj czekamy na każdą młodą osobę, w wieku od 13 do 18 lat, bo nie ma spraw, o których nie można porozmawiać i których nie można wysłuchać.

Tu można spędzić ciekawie czas, rozmawiając, śmiejąc się, grając w planszówki oraz robić rzeczy, których nie robi się na co dzień.

Każdy młody człowiek ma w sobie wielki potencjał i zdolności, które chcemy odkrywać.

Razem, w naszej wspierającej się grupie, uczyliśmy się śpiewać, tańczyć, filmować, przeprowadzać dziennikarskie wywiady, tworzyć  piękne rzeczy z gliny, malować na sztalugach, gotować i piec ciasta. Spotykaliśmy też ciekawych ludzi, braliśmy udział w koncertach, wernisażach. Nagrywaliśmy teledyski w Dworkowym Studiu Nagrań. Nie przeszkodziła nam nawet pandemia.

Jesteśmy przekonani, że w każdym człowieku drzemie artystyczna dusza. Razem możemy stworzyć wyjątkowe rzeczy.

Najważniejsza jest jednak atmosfera bezpieczeństwa, przyjaźń, dobre słowo, pomocna dłoń. Udzielimy Ci wsparcia. Pamiętaj, nie ma sytuacji bez wyjścia.

2 razy w miesiącu spotykamy się w Dworku, w piątki po południu od 16.00.

Każde spotkanie zapowiadane jest na naszym profilu na Facebooku.

Do Waszych serc trafiamy też przez żołądek, bo zawsze na naszych spotkaniach możecie coś zjeść, napić się gorącej czekolady. Bardzo często gotujemy coś wspólnie.

Na naszym profilu na FB można obejrzeć zdjęcia z naszych spotkań, teledyski, reportaże. Prowadzimy również kanał Youtube.

Przybywajcie! Czekają na Was doświadczeni wychowawcy, specjaliści i prawdziwi przyjaciele młodzieży.

Informacji udziela koordynator Strefy Nastolatka – Monika Domagała, tel.: 451167649.