Przeskocz do treści
Wspomnienie kolędowania
Inne

Wspomnienie kolędowania

Mamy dla Was małe wspomnienie z wyjątkowego kolędowania, które odbyło się w Dworku 20 grudnia. Wydarzenie było symbolicznym zwieńczeniem prac zrealizowanych u nas w tym roku przez Zarząd Inwestycji Miejskich. Dzięki nim w Dworku jest ciepło, oszczędnie, ekologicznie i jeszcze piękniej! W kolędowaniu wzięła udział Dyrektor Zarządu Inwestycji Miejskich – Janina Pokrywa.

Było ciepło, radośnie, świątecznie, smacznie, wyjątkowo – tak w dużym skrócie można podsumować wieczór kolęd, który spędziliście z nami. Z zespołem Christmas Band zaśpiewaliśmy najpiękniejsze świąteczne melodie: i te skoczne i wesołe i melancholijne.

Podczas kolędowania świętowaliśmy zakończenie prac remontowych w Dworku. W mijającym roku Zarząd Inwestycji Miejskich (ZIM) zrealizował przy Papierniczej 2 termomodernizację trzech budynków za ponad milion złotych. Pomieszczenia zyskały nowe okna, parapety, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, zmodernizowano także wewnętrzne instalacje centralnego ogrzewania.

W przyszłym roku ZIM planuje termomodernizację w Klubie Kultury Mydlniki – filii Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki. Klub zyska nowe okna, parapety i drzwi zewnętrzne. Mniejsze rachunki za ogrzewanie zapewni nowa instalacja centralnego ogrzewania i nowe grzejniki. Dodatkowo, sala widowiskowa w Mydlnikach wyposażona będzie w instalację klimatyzacji. Budynek zyska energooszczędne oświetlenie ledowe.

foto3foto2