Przeskocz do treści
zerwone tło, graficzne przedstawieie splecionych dłoni z sercem białą kreską, na dole napis
Spotkanie

Akcja krwiodawstwa i koncert

Inne
Inne
darmowe

W moich żyłach płynie Twoja krew!

Krew to wyjątkowy dar, jaki możemy podarować drugiemu człowiekowi – dar życia. Wraz z Dzielnicą IV Prądnik Biały i Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zapraszamy na kolejną akcję krwiodawstwa, która odbędzie się w Dworku 1 września 2023 r.

Jeszcze przed rozpoczęciem akcji, 26.08, odbędzie się uroczyste otwarcie Klubu Honorowych Dawców Krwi Kraków-Prądnik. A do tego koncert zespołu Sound Recycling „Muzyka lekko jazzująca dla wybrednych i wpisy do Księgi Pamiątkowej Krwiodawców.

Akcja Krwiodawstwa

To już trzecia akcja krwiodawstwa, zainicjowana przez Barbarę Polną, Członka Zarządu Rady Dzielnicy IV. Podczas organizowanych akcji honorowo będą oddawać krew także Radne i Radni Dzielnicy IV, zaproszeni goście oraz mieszkańcy naszej Dzielnicy.

Oddanie krwi jest proste i niewymagające, a może uczynić wiele dobra. Jednostka krwi może uratować życie aż trzem osobom! Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi.

26.08

19:00

Zapraszamy na uroczyste otwarcie Klubu Honorowych Dawców Krwi Kraków-Prądnik. Wieczór zwieńczy koncert zespołu Sound Recycling „Muzyka lekko jazzująca dla wybrednych i wpisy do Księgi Pamiątkowej Krwiodawców.

1.09

Wszystkich chętnych zapraszamy w piątek, 1 września, w godzinach 10.00-14.00 do Sali Złotej Dworku Białoprądnickiego (budynek główny, wejście z prawej strony).

A wieczorem, o godz. 18.00, zapraszamy wszystkich na koncert zespołu Sound Recycling zatytułowany „Muzyka lekko jazzująca dla wybrednych”. Podczas wydarzenia będzie można złożyć wpis do „Księgi Pamiątkowej Krwiodawców” Klubu Honorowych Dawców Krwi Kraków-Prądnik.

Pamiętaj:

– aby oddać krew, musisz być zdrowy/zdrowa;

– weź ze sobą dowód osobisty; 

– sprawdź, jak się przygotować na www.rckik.krakow.pl/jak-oddac-krew

Sound Recycling

Sound Recycling to spotkanie z  pieszczotliwą namiętnością dźwięków basu, fortepianu oraz perkusji ubranych w garnitur kompozycji  w lekko jazzującej aranżacji.

Zespół tworzą trzej panowie o nienagannych manierach osobistych i muzycznych. Oprócz pracy zawodowej mają swoją najdźwięczniejszą pasję i realizują ją tańcząc z najlepszymi muzami.

Zapraszamy na ucztę dźwięków inspirowanych chwilami sentymentu i teraźniejszości.

Łap dzień znaczy łap nutę.

Inne
Inne

Podobne wydarzenia