Przeskocz do treści
Andamany – skomplikowany raj | Pociąg do podróży ONLINE

Andamany – skomplikowany raj | Pociąg do podróży ONLINE

Turkusowe morze, biały piasek, malownicze plaże, ale też… krokodyle i rekiny. W ostatnią w maju podróży online wybierzemy się z Kasią i Markiem z kasai.eu. Zapraszamy na nasz profil facebookowy 28 maja 2020 o godzinie 19:00.

TRANSMISJA ONLINE BĘDZIE URUCHOMIONA NA STRONIE GŁÓWNEJ NASZEGO PROFILU FACEBOOKOWEGO

Rajskie wyspy, leżące na Oceanie Indyjskim. Należą do Indii choć bliżej z nich do Tajlandii czy Birmy. Rajskie i jak do raju, dosyć trudno się do nich dostać. Jednak ten wysiłek może być sowicie wynagrodzony…

Zapraszamy na wirtualną podróż na Andamany. Dowiecie się dlaczego to skomplikowany raj i jak najprościej się tam dostać.

Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk z kasai.eu. Rodzina z Krakowa której największą pasją są podróże. Marek – programista, Kasia – właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, a poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. Jednak we trójkę zobaczyli już ponad 20 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat, a swoje podróże opisują na blogu kasai.eu.

” Nie zdobywamy niedosięgłych szczytów i nie odkrywamy źródeł Amazonki. My tylko kochamy podróżować! Mamy nadzieję, że zainspirujemy i Ciebie.”

Dołącz do WYDARZENIA i zaproś znajomych którzy tak jak my pozostają w domach.