Przeskocz do treści
Aukcja Charytatywna Sztuki Współczesnej

Aukcja Charytatywna Sztuki Współczesnej

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomagać, zakupując dzieła sztuki współczesnej na aukcji charytatywnej dedykowanej Marcinowi Heretykowi.
Marcin zachorował z powodu spadku sodu, trafił do szpitala, gdzie zbyt szybko dokonano próby wyrównania tak potrzebnego dla mózgu sodu, to jednak spowodowało uszkodzenie mózgu. Przez pierwsze tygodnie nie miał kontaktu ze światem, mimo przytomności nie rozpoznawał najbliższej rodziny. Aktualnie wymaga intensywnej rehabilitacji neurologicznej. Z radością obserwujemy jego ogromne postępy i chęć wałki o swoje zdrowie bycie z rodziną i przyjaciółmi.
Uzyskany dochód ze sprzedanych dzieł sztuki w całości zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów rehabilitacji neurologicznej.
Rozpoczęcie:
Sala Kominkowa
  • 18.30 Oficjalne rozpoczęcie
  • 19.00 Aukcja charytatywna
Plener:
wstęp wolny
Bardzo dziękujemy wszystkim artystom, którzy przekazali swoje prace na ten cel, udało nam się pozyskać około 80 wspaniałych dzieł sztuki oraz zespołowi „Evening Standard” za uświetnienie wydarzenia wspaniałym koncertem.
Szczególne podziękowanie ślemy do wszystkich zaprzyjaźnionych firm: „Apa Polska”, „Fundacja Godnie Żyć”, „Miąższ”, „Sayart”, „Rama w Bramie”, „Artquartia”.