Przeskocz do treści
Warsztat

Bezpieczne wakacje | Akademia Barbakusa

Nauka
darmowe

Smok Barbakus w mundurze Straży Miejskiej nauczy najmłodszych jak bezpiecznie spędzić wakacje. Zajęcia odbędą się 8 czerwca 2024 w Zajeździe Kościuszkowskim przy ul. Białoprądnickiej 3 o godzinie 10.00.
Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy.

Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w czerwcu, lipcu
i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zwłaszcza, że to głównie rodzice są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich pociech.

Smok Barbakus ostrzeże przed zagrożeniami, jakie mogą Was spotkać. Dzieci dowiedzą się, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz spędzać czas wolny na placu zabaw, przy akwenach wodnych i innych miejscach na świeżym powietrzu. Zwróci także uwagę na wzmożoną czujność w stosunku do osób nieznajomych. Zwróci uwagę, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w sytuacji zagrożenia, przypomni również numery alarmowe i informację do kogo można zwrócić się o pomoc w razie niebezpieczeństwa.

Data: 8 czerwca 2024r., godz. 10:00
Miejsce: sala wielofunkcyjna – Zajazd Kościuszkowski ul. Białoprądnicka 3 Kraków
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
akademia.barbakusa@strazmiejska.krakow.pl lub telefonicznie 885-955-912

Nauka

Podobne wydarzenia