Przeskocz do treści
BODYART® - lekcja otwarta

BODYART® – lekcja otwarta

Holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i na umysł, pomaga odnaleźć psychiczną i fizyczną harmonię oraz równowagę już 1 sierpnia o godzinie 11:00 w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki. Zapraszamy na bezpłatną, plenerową lekcję BODYART®.

UWAGA!!! Uczestnicy powinni przynieść własne maty.

BODYART® opiera się na koncepcji Yin i Yang, teorii pięciu żywiołów oraz tradycyjnej medycynie chińskiej, czerpie również z tradycji jogi. Dwie kontrastujące ze sobą siły Yin (bierna, chłodna i spokojna – kojarzona z relaksacją i wydechem) i Yang (aktywna, ciepła, kojarzona z napięciem [mięśni] i wdechem) wykorzystuje się, aby umożliwić swobodny przepływ energii w ciele. Istotną rolę w BODYART® odgrywa oddychanie, poprzez świadomy oddech ruch staje się płynny, oddychanie zespala wysiłek fizyczny i świadomość ciała. Jego celem jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania ciała człowieka jako całości.

Lekcja BODYART® rozpoczyna sprowadzeniem do świadomego oddechu i mobilizacją stawów, następnie przechodzimy do bardziej energetycznej części zajęć na którą składają się płynne sekwencje ruchu oraz pozycje statyczne.

Dlaczego po treningu BODYART® czujesz się tak dobrze?

Bo BODYART® jest całkowicie kompletny i holistyczny i Ty po lekcji czujesz się skompletowana/skompletowany, bo miałaś/miałeś okazję dotknąć, doświadczyć różnych aspektów siebie.

  • Spotkania siebie, świadomego połączenia ze swoim ciałem w elemencie ziemi.
  • Radości z ruchu oraz synchronizacji ruchu z oddechem w elemencie drewna.
  • Siły, mocy, energii, przepływu ale też stabilności w elemencie ognia.
  • Skontaktowania że swoim core, centrum, i elastycznością w elemencie metalu.
  • Delikatności, umiejętności podania się temu co jest i odpuszczenia w elemencie wody.
Prowadząca:
Przepływ Art – Beata Krokowska – jogę zaczęła ćwiczyć w wieku 19 lat. Na początku była to Hatha Yoga w ujęciu Iyengara, następnie kilka lat praktyki Yogi w tradycji Sivanandy, a ostatnie dwa lata to Yoga holistyczna w linii Bihar School of Yoga, ukończona kursem nauczycielskim (200 hours Yoga Alliance Teacher Training Course). Psycholog z wykształcenia, pasjonatka pracy z ciałem w ujęciu integralnym. Uważa że przywilejem człowieka jest możliwość ciągłego rozwoju, a prawdziwy rozwój to taki, który obejmuje wszystkie poziomy: fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy.


Dołącz do WYDARZENIA na Facebooku i zaproś znajomych na pokazową lekcję BODYART®.