Przeskocz do treści
Emocje na warsztacie. Poznajmy ciekawość! | Miejsce wrażliwe

Emocje na warsztacie. Poznajmy ciekawość! | Miejsce wrażliwe

Jesteście ciekawi świata? Lubicie podróżować i odkrywać nowe lądy, poznawać zwyczaje panujące u ludzi zamieszkujących egzotyczne kraje? A może ciekawi Was budowa mózgu? Jeśli tak, to koniecznie przyjdźcie na warsztat o ciekawości w ramach Miejsca Wrażliwego.

Warsztat Ciekawość odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia 2023, o godz. 16.00. Spotkanie poprowadzi Anna Machacz z Wydawnictwa Wrażlivego.

ZAPISZ SIĘ

Warsztat 4 – Ciekawość

Zastanawiacie się co kryje się za zakrętem? Rozmyślacie, o czym myśli Wasz kolega albo dlaczego jego oczy są zielone? Zżera Was ciekawość co kryje się w prezencie pod choinką? Podczas warsztatów może nie zaspokoimy Waszej niezwykłej ciekawości, ale przyjrzymy się jej z każdej strony i odkryjemy wiele niesamowitych faktów na jej temat.

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od ok. 6 do 10 lat. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy (https://dworek.eu/zapisy/1).

Czym jest Miejsce Wrażliwe?

W Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” powstało nowe miejsce – Miejsce Wrażliwe, uczące wrażliwości na świat. To projekt skierowany do dzieci, którego celem jest oswajanie inności i niwelowanie dystansu jaki niewiedza i lęk mogą w nas wywoływać. To także przestrzeń do spotkań z emocjami opartych na losach książkowych bohaterów. Postaramy się lepiej zrozumieć nasze emocje oraz poznamy wartości ważne w życiu każdego człowieka. Odkryjemy też, jak ważne jest akceptowanie siebie.