Przeskocz do treści
Crazy Accordion Trio // MUZYCZNY OGRÓD

Crazy Accordion Trio // MUZYCZNY OGRÓD

W kolejną letnią niedzielę zapraszamy na koncert młodych, wyznawców dźwięków płynących z akordeonu. Crazy Accordion Trio w Muzycznym Ogrodzie – 18 sierpnia o godzinie 19:00.
Muzycy to uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie, klasy akordeonowej. Zespół powstał w wyniku ogromnego zamiłowania do muzyki, oraz chęci rozpowszechniania akordeonu, tak by złamać stereotyp kojarzący się z instrumentem wiejskim.
Podczas koncertu usłyszymy utwory muzyki klasycznej, współczesnej jak i filmowej, m.in. Motion Trio, Yann Tiersen, F.Chopin, The Beatles oraz artystów muzyki popularnej jak np.: Avicii, Ed Sheeran, Adele i wiele innych.
Skład zespołu:
  • Marcin Wilk
  • Piotr Wilk
  • Paweł Murzyn
W letnie niedzielne wieczory, zawsze o godz. 19.00 w plenerze Dworku Białoprądnickiego usłyszymy mieszankę łagodnych i klasycznych brzmień oraz nowoczesnych aranżacji, w których każdy będzie mógł odnaleźć coś dla siebie. Wśród nich: standardy jazzowe, bluesowe, pieśni operowe i operetkowe, muzyka góralska oraz flamenco, world music i tango. Stałych bywalców cyklu koncertów zapewniamy, że będzie jak zwykle wspaniale, natomiast słuchaczy, którzy odwiedzą nas po raz pierwszy, już dzisiaj utwierdzamy w przekonaniu, że z pewnością nie będą żałować tych wieczorów.
Wstęp wolny.
MUZYCZNY OGRÓD PROGRAM
Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały.