Przeskocz do treści
House of Gucci | NATURAlnie KINO

House of Gucci | NATURAlnie KINO

Oparty na prawdziwym skandalu, z gwiazdorską obsadą i fabułą o fortunie wartej zbrodni. Ruszamy po raz kolejny z filmowymi sobotami w ramach projektu „NATURAInie KINO na Prądniku Białym”. Zapraszamy na seans House of Gucci (2021) w reżyserii Ridleya Scotta 2 lipca 2022 o 21:30 w Dworku Białoprądnickim.

Dom Gucci inspirowany jest prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

Wstęp wolny.

O filmie Dom Gucci

Historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci. W rolach głównych Lady Gaga, Adam Driver, Al Paccino i Jared Leto.


Projekt NATURAlnie KINO na Prądniku Białym

Mamy idealne połączenie dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i wielbicieli kina – leżaki i światowe produkcje do obejrzenia pod chmurką w Dworku Białoprądnickim. Kino plenerowe to najlepsza propozycja na sobotnie letnie wieczory. Pełen harmonogram cyklu dostępny jest na tej stronie.

Zadanie „NATURAInie KINO na Prądniku Białym” realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa 2021. Wstęp na wszystkie seanse jest darmowy.

WYDARZENIE NA FB