Przeskocz do treści
DWOREK TV: Wywiad z Jackiem Kochanem

DWOREK TV: Wywiad z Jackiem Kochanem

Zapraszamy na najnowszą premierę w Dworek TV! 14 marca 2022 r. o 19:00 na naszym kanale YouTube pojawi się wywiadem z Jackiem Kochanem – kompozytorem, aranżerem i artystą ze sporym dorobkiem na polskich i międzynarodowych scenach.

Jacek Kochan skończył krakowskie ASP, studiował muzykę w klasie perkusji i wibrafonu w Grant MacEvan College w Edmonton. Wyjazd do USA, życie w Nowym Jorku, a potem w Montrealu i Kanadzie wykorzystał na studiowanie u boku takich osobistości sceny muzycznej jak Jaco Pastorius, Mike Clark czy Robbie Gonzales.

Jego zainteresowania oscylują wokół muzyki etnicznej, współczesnej i improwizowanej. Jacek Kochan pracował i nagrywał z wieloma artystami międzynarodowej i polskiej sceny jak Leszek Możdżer, Tomasz Stańko, Tomasz Szukalski, Zbigniew Namysłowski, Jarek Śmietana, Piotr Baron i wielu innych.

Po powrocie do Europy kontynuuje swoją działalność, nagrywając, współpracując i współtworząc: Jacek Kochan & CO., N.A.K. TRIO, ONE EYED- HORSE, AJEE, musiConspiracy, WAGON 8, BERGONZI-KOCHAN-LEMANCZYK TRIO, PAANSORI PROJECT i THIRD OF THREE-PAPERSONUS.

Zapraszamy na nasz kanał DworekTV na YouTube, gdzie możecie obejrzeć wywiad. Premiera 14 marca 2022 r. o 19:00.