Przeskocz do treści
Dżentelmeni | NATURAlnie KINO

Dżentelmeni | NATURAlnie KINO

Matthew McConaughey po latach kojarzenia się z rolą przystojnego surfera w hollywoodzkich komediach romantycznych zerwał ze stereotypami i dał się poznać jako wielobarwny i utalentowany aktor. Do Dworku Białoprądnickiego zapraszamy na seans Dżentelmeni właśnie z nim w roli głównej. Widzimy się 9 lipca o 21:30.


Świetna zabawa, nawet jeśli wolno się rozkręca. Cieszy, że Ritchie [reż. Guy Ritchie] w formie: dialogi to złoto i diamenty! Zwróćcie też uwagę na znakomite polskie tłumaczenie! (Katarzyna Borowiecka)

Dobre recenzje, lekkie kino komediowe, film akacji – tego potrzebujemy na sobotni relaks pod chmurką.

Wstęp wolny.

O filmie Dżentelmeni

Twórca narkotykowego imperium chce porzucić swoją dotychczasową działalność, jednak okazuje się, że nie będzie to proste. W filmie występują m.in.: Matthew McConaughey, Colin Farrell i Hugh Grant.


Projekt NATURAlnie KINO na Prądniku Białym

Mamy idealne połączenie dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i wielbicieli kina – leżaki i światowe produkcje do obejrzenia pod chmurką w Dworku Białoprądnickim. Kino plenerowe to najlepsza propozycja na sobotnie letnie wieczory. Pełen harmonogram cyklu dostępny jest na tej stronie.

Zadanie „NATURAInie KINO na Prądniku Białym” realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa 2021. Wstęp na wszystkie seanse jest darmowy.

WYDARZENIE NA FB