Przeskocz do treści
Dźwięki z drewna vol.2 Natalia Kwiatkowska

Dźwięki z drewna vol.2 Natalia Kwiatkowska

Dźwięki z drewna vol.2 – Natalia Kwiatkowska
Cykl spotkań muzyką akustyczną wywodzącą się z tatkich gatunków jak: new acoustic, americana, folk, bluegrass, blues, country.
bilety: 30zł
Do kupienia przed wydarzeniem oraz przed ekobilet.pl
Natalia Kwiatkowska – koncert solowy z zaproszonymi gośćmi.
Natalia wykorzystuje swoją charyzmę, kobiecość oraz subtelną aurę, które przekładają się na komponowane i wykonywane przez nią utwory. Śpiewa o sobie, swoich emocjach, oraz przeżyciach. Pomaga słuchaczom dotrzeć do głęboko skrywanych uczuć, o których często boimy się głośno mówić.
Natalia Kwiatkowska – Dziewczyna z Bieszczad, która została uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015, 2016, 2018 oraz 2019 wg czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Nominowana do „WOKALISTKI ROCKU” przez Antyradio. Na co dzień śpiewa w zespole Cheap Tobacco, z którym, za ostatni album dostała nominację do nagrody FRYDERYKA 2019. Śpiewa również w kobiecym trio Ornery Broad oraz w duecie akustycznym The Missing Part.
Dźwięki z drewna, to całkowcie akustyczne koncerty, niekiedy jamy, zaplanowane sesje muzyczne łączące muzyków krakowskiej, ale też krajowej sceny muzyki akustycznej. W kolejnych odsłonach uslyszymy Paulę Wolski, Natalię Kwiatkowską, Above the ground, Macieja Trifonidisa, Miłosza Skwiruta, Karola Ochodka, Jakuba Gucika, Kubę Byczka, Łukasza Wisniewskiego, Łukasza Czekałę i wielu, wielu innych muzyków związanych z akustycznym graniem. Artysci wystąpią solo, ale będą też zapraszać gości, będziemy miksować- łączyć składy, więc będzie bardzo „rodzinnie” i ciekawie.
Dołącz do WYDARZENIA na Facebooku i zaproś znajomych na Dźwięki z drewna vol.2
Informujemy, że:
1. W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 liczba miejsc jest ograniczona, niemniej po osiągnięciu wyznaczonego limitu, osoby z Unijnym Certyfikatem COVID, które zostały w pełni zaszczepione, będą miały możliwość uczestniczyć w wydarzeniu. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu informacji czy dana osoba została w pełni zaszczepiona przeciwko COVID-19.
2. Prosimy o posiadanie oraz stosowanie własnych środków ochrony w postaci maseczki.
3. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego od innych uczestników wydarzenia oraz do stosowania się do poleceń osób zajmujących się obsługą wydarzenia.