Przeskocz do treści
Festiwal Gitary w Dworku Białoprądnickim

Festiwal Gitary w Dworku Białoprądnickim

Festiwal Gitary w Dworku Białoprądnickim to kontynuacja serii warsztatów/targów instrumentalnych pt. „Dni Gitary – Guitar Workshop”. Wydarzenie obejmuje tematycznie wszystko co dotyczy gry na instrumentach, przez prezentacje sprzętu muzycznego, po konkurs dla gitarzystów. Zapraszamy 6 kwietnia od godz. 11:00.
WARSZATY – część poświęcona zgłębianiu wiedzy na temat teorii oraz praktyki z zakresu gry na instrumentach: gitara, bas i perkusja. Wykłady poprowadzą znani i cenieni muzycy z Polski i z zagranicy.
– Krzysztof Ścierański
– Haldor Grunberg
– Tomasz Andrzejewski
– Jarosław Nyckowski
– Bartosz Zelek
– Piotr Galiński
– Huta Metalu
PREZENTACJE – stoiska ze sprzętem muzycznym na terenie kompleksu Centrum Dworek Białoprądnicki, a także prezentacje produktów z oferty dystrybutorów i producentów: Sieć Salonów Muzycznych – Riff, Sound Servce Music Info, Hathor, Taurus, G-lab, Szataniec, Rumbo Cabinets, Fx Music, Huta Metalu, Bartosz Bazok Zelek.
KONKURS – to pierwsza odsłona serii dla gitarzystów „Master Of Solos” i perkusistów. Zgłoszenie może wysłać każdy niezależenie od wieku i poziomu zaawansowania. Dla finalistów przewidziane są atrakcyjne nagrody (gitary, wzmacniacze, efekty podłogowe i akcesoria), ufundowane przez dystrybutorów i producentów sprzętu muzycznego.
Więcej info na temat artystów oraz nagród dla uczestników konkursu „Master Of Solos” już niedługo.
WSTĘP: 20zł
Bilety do kupienia w dniu wydarzenia: 6 kwietnia – Dworek Białoprądnicki w Krakowie.
Dołącz do wydarzenia na FACEBOOKU