Przeskocz do treści
Grzegorz Majzel - koncert

Grzegorz Majzel – koncert

Zapraszamy Państwa na koncert człowieka pełnego pasji, energii i pozytywnego myślenia. Wokalista, autor tekstów, producent i organizator koncertów charytatywnych – Grzegorz Majzel wystąpi w piwnicach dworku o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

Grzegorz Majzel jest muzykiem, który widnieje na scenie już od ponad dwudziestu lat. Jego twórczość doceniana była wielokrotnie, między innymi otrzymał:
• Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za „Działalność kulturalną na terenie Polski”,
• Złotą Odznakę Honorową za zasługi dla Województwa Śląskiego,
• Nagrodę Prezydenta Miasta Będzina za całokształt twórczości i upowszechnianie kultury,
• Odznakę honorową „Zasłużony Dla Kultury Polskiej”.

Grywa koncerty w małych salach kameralnych, jak i na dużych scenach, mini recitale z kilkoma muzykami , jak i wielkie wykonania z orkiestrą, np.: Sinfonietta Cracovia czy Grupa Mocarta, bądź koncerty plenerowe. Bywały to również koncerty z gwiazdami polskiej sceny, takimi jak: Ewa Bem, Michał Bajor, Marcin Daniec, Kabaret Rak i Kabaret Długi, Cezary Pazura, zespół Dżem.

Jego muzyka inspirowana jest życiem i fantastycznie budzi emocje słuchaczy prowadząc ich do głębokich przeżyć. Inspiracje Grzegorza Majzla mają głęboki podtekst: dotyczą nie tylko ludzi, ale też postaw, które oni reprezentują, przekazując ponadczasowe wartości.

Więcej o artyście na stronie: http://grzegorzmajzel.pl/

Dołącz do wydarzenia na facebooku >>> fb