Przeskocz do treści
Karrot Białoprądnicki: VAVAMUFFIN

Karrot Białoprądnicki: VAVAMUFFIN

Dworek Białoprądnicki oraz Karrot Kommando zapraszają na KARROT BIAŁOPRĄDNICKI, czyli kameralne, plenerowe koncerty we wszystkie piątki lipca i sierpnia 2021 roku.

Vavamuffin
16 lipca 2021, piątek, godz. 19:00
Dworek Białoprądnicki, Papiernicza 2, Kraków
VAVAMUFFIN
Vavamuffin powstało w lutym 2003-go roku na warszawskich Siekierkach. Połączyło ze sobą zieleń otaczającą niedalekie Jeziorko Czerniakowskie i dym z kominów E.C. Siekierki. Nazwa zespołu to połączenie dwóch słów: jamajskiego „raggamuffin”, które oznacza charakterystyczny styl śpiewania i nawijania oraz nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa, skrótu „Vava”. Vavamuffin ma na swoim koncie kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i za granicą. I to właśnie koncerty są żywiołem tego zespołu – kto raz go zobaczy, będzie chciał znów… i znów… i znów…. A teraz nadarza się idealna okazja!

Bilety:
I pula – 44zł
II pula – 49zł
w dniu koncertu – 59zł
Bilety dostępne TUTAJ

Dołącz do WYDARZENIA i zaproś znajomych na koncert
Partnerem Letnich Koncertów jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie


PROGRAM:
02.07. – Morświn
09.07. – Yellow Umbrella (D)
16.07. – Vavamuffin
23.07. – Kapela ze Wsi Warszawa
30.07. – Pablopavo i Ludziki
06.08. – Paprika Korps
13.08. – Kirszenbaum
20.08. – Żywiołak
27.08. – Świetliki

Informujemy, że:

1. W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 liczba miejsc jest ograniczona, niemniej po osiągnięciu wyznaczonego limitu, osoby z Unijnym Certyfikatem COVID, które zostały w pełni zaszczepione, będą miały możliwość uczestniczyć w wydarzeniu. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu informacji czy dana osoba została w pełni zaszczepiona przeciwko COVID-19.

2. Prosimy o posiadanie oraz stosowanie własnych środków ochrony w postaci maseczki.

3. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego od innych uczestników wydarzenia oraz do stosowania się do poleceń osób zajmujących się obsługą wydarzenia.