Przeskocz do treści
Kevin sam w Dworku | Świąteczny Dworek (pop)kultury

Kevin sam w Dworku | Świąteczny Dworek (pop)kultury


Kevin sam w domu, Holiday, To właśnie miłość – każdy z nas o nich słyszał, pewnie większość z nas powtarza co roku. Te filmy nieodłącznie kojarzą się nam z magicznym i świątecznym nastrojem.

WYDARZENIE NA FB

To właśnie kultowe filmy świąteczne będą bohaterem kolejnego Dworku (pop)kultury. Zapraszamy 11 grudnia 2022 o 16.00 do dworkowych Piwnic.Wiemy, że jesień i zima nie sprzyjają plenerowym rozmowom, dlatego tym razem przenosimy się do Piwnic, gdzie z ciepłymi i rozgrzewającymi napojami będziemy swobodnie dyskutować o naszych ulubionych zimowych seriach. Zapraszamy do rozmowy!

WYDARZENIE NA FB

Czym jest Dworek (pop)kultury?

To przestrzeń dla młodych, starszych, mniejszych, większych, przyjaciół, znajomych, dla Ciebie, w której możesz swobodnie porozmawiać o popkulturze w ekspercko-amatorskim gronie. Spotykamy się w niedzielę co miesiąc lub dwa w Dworku Białoprądnickiego (ul. Papiernicza 2, Kraków). Będziemy gościć specjalistów i specjalistki, praktyków i praktyczki, ale też zwykłych ludzi, którzy (pop)kulturę mają w sercu. Nie obędzie się bez koca, kawy, herbaty leżaka, świeżych owoców czy gofrów… Nie zapomnij przynieść czegoś smacznego!

POZNAJ CYKL DWOREK (POP)KULTURY

Po prostu przyjdź do Dworku Białoprądnickiego, rozsiądź się wygodnie, przekąś coś i podyskutuj o popkulturze – serialach, filmach, grach, plakatach, nowościach wydawniczych, artystach i artystkach.