Przeskocz do treści
Koci kiermasz charytatywny

Koci kiermasz charytatywny

Jak wiecie, w lutym obchodzimy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji Fundacja Stawiamy Na Łapy zaprasza na kolejny Koci kiermasz charytatywny, W niedzielę, 20 lutego 2022 roku, w godzinach 11.00-17.00 w budynku głównym Dworku Białoprądnickiego czeka Was prawdziwe zakupowe szaleństwo. Kto był na poprzednich edycjach, ten wie, że fantów nie brakuje!

Ci, którzy już kiedyś byli, wiedzą, że takiej imprezy nie można przegapić, a na kiermaszach Fundacji „upolować” można niebywałe okazje za bezcen; tych, którzy jeszcze nigdy nie byli, zapraszamy, żeby mogli się osobiście przekonać, że to najlepsza impreza tego typu! Na kiermaszu kupić będzie można praktycznie wszystko: rzeczy nowe i używane, tysiące książek, kilogramy biżuterii, firmową odzież i galanterię dla każdego, mnóstwo bibelotów, ozdób, artykułów domowych, rzeczy praktyczne i przydatne oraz gadżety fundacyjne.

Całość zebranych pieniędzy – jak zawsze – zostanie przeznaczona na ratowanie życia i zdrowia fundacyjnych podopiecznych. Przy prawie 300 kotach na utrzymaniu każda złotówka się liczy! Wierzymy, że nas odwiedzicie tłumnie, zabierzecie ze sobą rodzinę, przyjaciół oraz znajomych.
Dołączcie do WYDARZENIA

Bardzo liczymy na Waszą obecność i rozgłaszanie informacji o naszym kiermaszu. Zapewniamy Was – każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Prosimy pamiętajcie, że nadal zgodnie z obowiązującymi przepisami, w pomieszczeniach zamkniętych, niezmiennie wymagane jest zakrywanie usta i nosa maseczką, oraz wskazane jest zachowywanie zalecanego dystansu społecznego.

UWAGA!!!

Na tym kiermaszu nie mamy możliwości przyjmowania i sortowania żadnych fantów! Jeśli ktoś chciałby nam przekazać fanty na sprzedaż, to prosimy o kontakt, umówimy się na przekazanie w innym, dogodnym terminie.