Przeskocz do treści
Koncert gongów i mis tybetańskich

Koncert gongów i mis tybetańskich

Już po raz drugi zapraszamy na koncert – godzinną sesję relaksacyjną przy dźwiękach gongów, mis tybetańskich oraz innych instrumentów archaicznych. Tym razem spotykamy się w sali kominkowej w sobotę 10 sierpnia o godzinie 19:00.

Gongi i misy wytwarzają dźwięki i wibracje, które oddziałują na cały organizm wprawiając w drgania wszystkie cząsteczki wody w ciele. Dzięki temu ciało się rozluźnia, wchodzi w głęboki stan relaksu, puszczają wszelkie napięcia i blokady, poprawia się przepływ płynów organicznych, a także następuje synchronizacja półkul mózgowych. Stąd mówi się, że dźwięki emitowane przez gongi i misy działają na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym i duchowym. Dźwięki te odzwierciedlają naturalne częstotliwości przyrody, której częścią jesteśmy, dlatego w momencie wejścia w rezonans z ciałem człowieka, uruchamiają w nim siły samonaprawcze i stymulują system immunologiczny do działania. Mają więc właściwości uzdrawiające i oczyszczające.

Sesja polega na biernym słuchaniu w wygodnej pozycji leżącej na matach lub siedzącej.

Korzyści z uczestnictwa w koncercie to m.in.
– poprawa samopoczucia,
– relaks i rozluźnienie ciała i umysłu,
– uwolnienie blokad i zastojów w organizmie,
– redukcja stresu i wyciszenie,
– zmniejszenie bólu i dyskomfortu,
– wzrost sił witalnych,
– harmonizacja przepływu fal mózgowych,
– wzmocnienie działania systemu immunologicznego,
– pobudzenie wewnętrznego potencjału i intuicji.

Informacje dla uczestników:
• Prosimy o przybycie 10 minut wcześniej, aby mieć czas na przygotowanie się i o zabranie ze sobą kocyka i maty. Dobrze jest również mieć wodę do picia.
• Po sesji zalecane jest pozostanie jeszcze przez chwilę w wygodnej pozycji, a po aktywizacji ciała napicie się wody.
• Przeciwwskazania do uczestnictwa to: rozrusznik serca, ciąża, epilepsja.

Wstęp: 30 zł/os, bilety dostępne na ekobilet.pl, w kasie Dworku oraz – w miarę dostępnych miejsc – tuż przed koncertem

Prowadząca: Joanna Dziurzyńska – dyplomowana terapeutka dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, ukończyła IV- stopniowy kurs „Terapeutycznego oddziaływania wibracjami mis tybetańskich według tradycyjnego przekazu himalajskiego” , II-stopniowy kurs masażu dźwiękiem metodą Petera Hessa, I stopień kursu z zakresu Muzykoterapii Organicznej „Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce”, naturoterapeutka (przed dyplomem), pasjonatka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Kuchni według Pięciu Przemian i Totalnej Biologii.