Przeskocz do treści
Koncert mis i gongów tybetańskich

Koncert mis i gongów tybetańskich

W środę 28 lipca 2021 o godzinie 20:00 zapraszamy na koncert relaksacyjny gongów i mis tybetańskich. Koncert to trwająca ok. 90 minut sesja relaksacyjna przy dźwiękach gongów, mis tybetańskich oraz innych instrumentów archaicznych.
Gongi i misy wytwarzają dźwięki i wibracje, które oddziałują na cały organizm wprawiając w drgania wszystkie cząsteczki wody w ciele. Dzięki temu ciało się rozluźnia, wchodzi w głęboki stan relaksu, puszczają wszelkie napięcia i blokady, poprawia się przepływ płynów organicznych, a także następuje synchronizacja półkul mózgowych.
Stąd mówi się, że dźwięki emitowane przez gongi i misy działają na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym i duchowym. Dźwięki te odzwierciedlają naturalne częstotliwości przyrody, której częścią jesteśmy, dlatego w momencie wejścia w rezonans z ciałem człowieka, uruchamiają w nim siły samonaprawcze i stymulują system immunologiczny do działania. Mają więc właściwości uzdrawiające i oczyszczające.
Sesja polega na biernym słuchaniu w wygodnej pozycji leżącej (na matach) lub siedzącej.
Korzyści z uczestnictwa w koncercie to m.in.
· poprawa samopoczucia,
· relaks i rozluźnienie ciała i umysłu,
· uwolnienie blokad i zastojów w organizmie,
· redukcja stresu i wyciszenie,
· zmniejszenie bólu i dyskomfortu,
· wzrost sił witalnych,
· harmonizacja przepływu fal mózgowych,
· wzmocnienie działania systemu immunologicznego,
· pobudzenie wewnętrznego potencjału i intuicji.
Informacje dla uczestników:
· Prosimy o przybycie 10 minut wcześniej, aby mieć czas na przygotowanie się i o zabranie ze sobą kocyka i maty. Dobrze jest również mieć wodę do picia.
· Bardzo prosimy o zabranie własnych mat i koców!
· Po sesji zalecane jest pozostanie jeszcze przez chwilę w wygodnej pozycji, a po aktywizacji ciała napicie się wody.
· Przeciwwskazania do uczestnictwa to: rozrusznik serca, ciąża, epilepsja.
Miejsce: Dworek Białoprądnicki ul. Papiernicza 2 – sala złota (budynek główny)
Wstęp: 40 zł/os. – bilety dostępne na EKOBILET.PL, w kasie Dworku i w miarę wolnych miejsc przed koncertem. Ilość miejsc ograniczona!
Prowadząca: Joanna Dziurzyńska – dyplomowana terapeutka dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, ukończyła IV- stopniowy kurs „Terapeutycznego oddziaływania wibracjami mis tybetańskich według tradycyjnego przekazu himalajskiego” , II-stopniowy kurs masażu dźwiękiem metodą Petera Hessa, I stopień kursu z zakresu Muzykoterapii Organicznej „Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce”, naturoterapeutka, pasjonatka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Kuchni według Pięciu Przemian i Totalnej Biologii.
Dołącz do WYDARZENIA i zaproś znajomych na koncert relaksacyjny
Informujemy, że:
1. W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 liczba miejsc jest ograniczona, niemniej po osiągnięciu wyznaczonego limitu, osoby z Unijnym Certyfikatem COVID, które zostały w pełni zaszczepione, będą miały możliwość uczestniczyć w wydarzeniu. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu informacji czy dana osoba została w pełni zaszczepiona przeciwko COVID-19.
2. Prosimy o posiadanie oraz stosowanie własnych środków ochrony w postaci maseczki.
3. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego od innych uczestników wydarzenia oraz do stosowania się do poleceń osób zajmujących się obsługą wydarzenia.