Przeskocz do treści
Koncert mis i gongów tybetańskich
Koncert

Koncert relaksacyjny mis i gongów tybetańskich | MARZEC

Muzyka
biletowane
cykliczne

Misy i gongi tybetańskie

Czy czujesz zmęczenie w całym ciele? Brakuje Ci chwili na wyciszenie i relaks? Chcesz osiągnąć harmonię umysłu i ciała? Misy i gongi tybetańskie zapewnią Ci wyciszającą kąpiel w dźwiękach.

Podczas koncertu

Koncert to trwająca ok. 90 minut sesja relaksacyjna przy dźwiękach gongów, mis tybetańskich oraz innych instrumentów archaicznych. Gongi i misy wytwarzają dźwięki i wibracje, które oddziałują na cały organizm wprawiając w drgania wszystkie cząsteczki wody w ciele. Dzięki temu ciało się rozluźnia, wchodzi w głęboki stan relaksu, puszczają wszelkie napięcia i blokady, poprawia się przepływ płynów organicznych, a także następuje synchronizacja półkul mózgowych.

Stąd mówi się, że dźwięki emitowane przez gongi i misy działają na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym i duchowym. Dźwięki te odzwierciedlają naturalne częstotliwości przyrody, której częścią jesteśmy, dlatego wchodzą w rezonans z ciałem człowieka, działając na nie kojąco. Sesja polega na biernym słuchaniu w wygodnej pozycji leżącej lub siedzącej, na matach.

Ważne informacje dla osób uczestniczących

 1. Prosimy o przybycie 10 minut wcześniej, aby mieć czas na przygotowanie się i o zabranie ze sobą kocyka i maty. Dobrze jest również mieć wodę do picia.
 2. Bardzo prosimy o zabranie własnych mat, poduszki i koców!
 3. Po sesji zalecane jest pozostanie jeszcze przez chwilę w wygodnej pozycji, a po aktywizacji ciała napicie się wody.

Przeciwwskazania do uczestnictwa to: rozrusznik serca, ciąża, epilepsja.

Korzyści z uczestnictwa w koncercie

 • poprawa samopoczucia,
 • relaks i rozluźnienie ciała i umysłu,
 • uwolnienie blokad w organizmie,
 • redukcja stresu i wyciszenie,
 • zmniejszenie bólu i dyskomfortu,
 • wzrost sił witalnych,
 • harmonizacja przepływu fal mózgowych,
 • pobudzenie wewnętrznego potencjału i intuicji.

Wydarzenie odbędzie się w Dworku Białoprądnickim

 ul. Papiernicza 2 – Sala Złota (Budynek Główny)

bilety w cenie 60 zł/os.

Bilety dostępne przez ekobilet.pl i w kasie Dworku. Liczba miejsc ograniczona!

Joanna Dziurzyńska

Joanna Dziurzyńska to dyplomowana terapeutka dźwiękiem gongów i mis tybetańskich. Ukończyła IV- stopniowy kurs „Terapeutycznego oddziaływania wibracjami mis tybetańskich według tradycyjnego przekazu himalajskiego” , II-stopniowy kurs masażu dźwiękiem metodą Petera Hessa, I stopień kursu z zakresu Muzykoterapii Organicznej „Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce”, naturoterapeutka, pasjonatka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Kuchni według Pięciu Przemian i Totalnej Biologii.

Muzyka

Podobne wydarzenia