Przeskocz do treści
Przytulająca się rodzina: matka, ojciec i dwójka dzieci.
Koncert

Koncerty Bobobrzmienia MIŁOŚĆ

Muzyka
rodzinne

Zaśpiewajmy o miłości

11 lutego zapraszamy rodziny z dziećmi (0-6 lat) do zanurzenia się w dźwiękach i słowach piosenek opowiadających o miłości – tej ukrytej w codziennych sytuacjach i gestach. W tym roku możecie dołączyć do wspólnego muzykowania o godz. 14.00 lub 16.00.

Bobobrzmienia

Interaktywne Bobobrzmienia to zajęcia w formie koncertu umuzykalniającego dla najmłodszych wraz z opiekunami, zawierającym piosenki dedykowane dla całej rodziny, śpiewanki i rytmiczanki. Koncerty skierowane są głównie do rodzin z dziećmi z grupy wiekowej (0-6 lat), i są inspirowane teorią E.E. Gordona oraz Carla Orffa, pionierów w dziedzinie edukacji muzycznej najmłodszych. 

Proste gry i zabawy muzyczne połączone z ruchem i śpiewem, oraz piosenki dedykowane dla dzieci, tworzą metodę edukacji muzycznej opartej na najważniejszych zasadach: 

– nauczanie poprzez zabawę,

– rozwijanie muzykalności dzieci,

– łączenie muzyki, słowa i ruchu.  

Unikatowość projektu polega na połączeniu ze sobą kilku technik: ruchu, rytmizowania, melodyzowania, naśladowania (melodii, ruchu, rytmu, tekstu) śpiewania, improwizowania. 

Bilety

Bilety w cenie 30,00 zł/os. są dostępne: na stronie ekobilet.pl, w kasie Dworku Białoprądnickiego (ul. Papiernicza 2, Kraków) oraz w miarę wolnych miejsc przed koncertem.

Uwaga: Bilety obowiązują każdego (zarówno rodziców, jak i dzieci). 

Liczba miejsc ograniczona!

Muzyka

Podobne wydarzenia