Przeskocz do treści
Kreatywne popołudnie: warsztaty dla dorosłych

Kreatywne popołudnie: warsztaty dla dorosłych

W niedzielę, 24 marca, o godz. 16.00 zapraszamy rodziców i osoby pracujące z dziećmi na wyjątkowe warsztaty, które podpowiedzą jak kreatywnie spędzać czas wolny z maluchami. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy.


Wyobraźcie sobie następującą sytuację: dzieci wróciły ze szkoły, odrobiły zadania domowe i mają jeszcze sporo czasu wolnego, ale nie wiedzą jak go wykorzystać. Z pomocą przychodzi książka „Kreatywne popołudnie”, która jest zbiorem 100 pomysłów na takie okazje. Proponowane techniki plastyczne, zabawy słowne i ruchowe są możliwe do wykonania w domu niskim nakładem finansowym. Podpowiemy jak zrobić „coś z niczego” a przy tym rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne. Zamieszczone w poradniku propozycje na czas wolny zostały zebrane na podstawie wielu lat pracy z dziećmi w przedziale wiekowym 3-10 lat. Teraz chcemy się nimi podzielić.


Zapraszamy rodziców i osoby pracujące z dziećmi na warsztaty, podczas których zaprezentowane zostaną wybrane techniki plastyczne z książki. Na uczestników będą czekały bezpłatne egzemplarze poradnika i materiały plastyczne, aby w praktyce poznać opisywane zabawy.

Prowadzenie: Róża Szerement

Warsztaty organizowane we współpracy z Fundacją Wolna Sztuka


Uwaga.

Warsztaty kierowane są wyłącznie do dorosłych! Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: FORMULARZMiejsce: Galeria Zajazd (ul. Białoprąnicka 3)