Przeskocz do treści
Na zdjęciu kobieta o blond włosach odwrócona tyłem. Stoi wśród słoneczników
Warsztat

„Moja moc, moje zasoby” | Warsztat dla kobiet

Warsztaty
biletowane
płatne

Równie ważne co przepracowanie, zmiana i uzdrowienie jest uświadomienie sobie problemu i połączenie z tym co w nas mocne. Zapraszamy na warsztat „Moja moc, moje zasoby”, który pozwoli Ci zajrzeć w głąb siebie. Wydarzenie już w czwartek, 23 maja 2024r., o godz. 17:00. Bilety dostępne na ekobilet.pl i w kasie Dworku.

Podczas warsztatu zobaczysz, poczujesz i uświadomisz sobie, jakie wiele masz, jak wiele jest zasobów w każdej z ról jakie pełnisz – w relacjach, macierzyństwie, pracy zawodowej, samorealizacji. Doświadczysz tego, co konstruktywne, kreatywne, sprawcze, silne, ale też miękkie, kobiece. Po prostu Twoje. Po prostu Ty ze wszystkimi swoimi pięknymi Jakościami.
Na spotkaniu popracujemy z mapą zasobów oraz aspektami kobiecości, narzędziami, przy których pojawia się wzruszenie i wdzięczność, za to, kim Jesteśmy. I że Jesteśmy.

Zakończymy pogłębioną relaksacją – jogą Nidrą, z seansem aromaterapii i dźwiękami dzwonków koshi.

Warsztaty prowadzi: Beata Krokowska

Zakochana w Życiu, podróżach oraz czarnej kawie z cynamonem i musem kokosowym. Terapeutka pracy z ciałem, psycholożka, uwielbia pracować z ludźmi i pisać. Instruktorka BODYART®, jogi, provider metody TRE®, certyfikowana praktyk Brainspotting, trenerka umiejętności społecznych. Pomaga w odzyskaniu kontaktu ze swoimi zasobami i swoją wewnętrzną mocą, redukcji poziomu stresu, napięcia, zmniejszeniu dolegliwości bólowych, psychosomatycznych i problemów ze snem.

Data: 23 V 2024r., godzina 17.00-20.00
Miejsce: sala złota – budynek główny
Bilet: 200,00 zł/warsztat (dostępne na ekobilet.pl, w kasie Dworku i przed wydarzeniem). UWAGA! Grupa rusza od min. 6 osób.

Warsztaty

Podobne wydarzenia