Przeskocz do treści
Moje wspaniałe życie | NATURAlnie KINO

Moje wspaniałe życie | NATURAlnie KINO

Jo żyje w trójkącie miłosnym i musi zdecydować się, czy porzuci swoje na pozór wspaniałe i rodzinne życie. Zapraszamy na seans Moje wspaniałe życie 27 sierpnia o 21:00.

Życiowa rola Agaty Buzek. Wokół niej zaskakująco spójna i prawdziwa-nieprawdziwa współczesna rzeczywistość psychologiczna. (Tomasz Raczek)

Film gramy z ukraińskimi napisami.

Wstęp wolny.

O filmie Moje wspaniałe życie

Troskliwa córka, wyluzowana matka, lubiana nauczycielka, żona, z którą można konie kraść – Joanna – w każdej z tych ról wypada doskonale. I w żadnej z nich od dawna nie czuje się sobą. Dlatego prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się z nikim. Bo gdyby ktoś się dowiedział, byłby to koniec wszystkiego, co w jej świecie wydaje się takie „wspaniałe”. To historia kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy?


Projekt NATURAlnie KINO na Prądniku Białym

Mamy idealne połączenie dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i wielbicieli kina – leżaki i światowe produkcje do obejrzenia pod chmurką w Dworku Białoprądnickim. Kino plenerowe to najlepsza propozycja na sobotnie letnie wieczory. Pełen harmonogram cyklu dostępny jest na tej stronie.

Zadanie „NATURAInie KINO na Prądniku Białym” realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa 2021. Wstęp na wszystkie seanse jest darmowy.

WYDARZENIE NA FB

Фільм з українськими субтитрами

Турботлива дочка, невимушена мама, популярний педагог,
хороша дружина — Джоанна — ідеальна для кожної з цих ролей. І їй погано в
кожній з них. Тому вона веде подвійне життя. Чи вистачить у неї сміливості, щоб
повстати, похитнути шлюб, втратити репутацію і досягти того, що для неї дійсно
важливе?

Запрошуємо на фільм «Moje wspaniałe życie» (реж. Łukasz Grzegorzek) 27 серпня
2022 року о 21:00 (вул. Papiernicza, 2, двір у Dworek Białoprądnicki). Фільм з
українськими субтитрами.