Przeskocz do treści
Nasze miejsce na Ziemi | Dworek z Baranami. Letnie kino plenerowe.

Nasze miejsce na Ziemi | Dworek z Baranami. Letnie kino plenerowe.

Rozsiądź się wygodnie w leżaku i spędź z nami wieczór! Wraz z Kinem Pod Baranami zapraszamy na ostatni seans w ramach letniego kina plenerowego w zielonej przestrzeni naszego Dworku. Zapraszamy 22 sierpnia o godz. 21.00. Zaprezentujemy film dokumentalny „Nasze miejsce na Ziemi”. Obowiązują bilety w cenie 10 zł.

22 sierpnia – Nasze miejsce na ziemi (reż. John Chester / 91 min. / 2018)

Znakomity reżyser John Chester wraz z żoną Molly muszą opuścić swoje małe mieszkanko w Los Angeles. Wszystko za sprawą ukochanego psa Todda, którego szczekanie drażni sąsiadów. Chesterowie traktują swoje wygnanie jako pretekst do realizacji marzenia o własnej farmie funkcjonującej w zgodzie z prawami natury. 80 hektarów ziemi w upalnej Kalifornii staje się odtąd ich nowym domem. Z pomocą przyjaciół i zapaleńców z całego świata, Jack i Molly realizują wyjątkowy projekt: 10 tysięcy drzew, ponad 200 rodzajów upraw i dziesiątki gatunków zwierząt żyjących w zgodzie ze sobą i swoją naturą, a wszystko to bez udziału szkodliwej chemii i bezdusznej technologii.

Z każdym kolejnym dniem Chesterowie uczą się czegoś nowego o świecie i sobie samych. Przeżywają małe porażki i wielkie zwycięstwa, a otaczający ich ludzie i zwierzęta stają się źródłem inspiracji, radości, a czasem niezłych kłopotów.

  • Projekcie rozpoczynają się o godz. 21:00.
  • Bilet w cenie 10zł dostępny przez ekobilet.pl w kasie Dworku oraz przed seansem (płatność tylko gotówką)
  • W razie niepogody zapraszamy na seans do Sali Teatralnej.
Dołącz do WYDARZENIA na Facebooku i zaproś znajomych na letnie plenerowe kino.