Przeskocz do treści
Nauka spadania | NATURAlnie KINO

Nauka spadania | NATURAlnie KINO

Czy film o samobójcach może być lekką komedią o życiu, przyjaźni i relacjach? Przekonamy się 13 sierpnia 2022 o 21:00 podczas seansu Nauka spadania.

Ekranizacja czwartej powieści Nicka Hornby’ego Długa droga w dół. W rolach głównych Pierce Brosnan, Toni Collette, Imogen Poots i Aaron Paul.

Wstęp wolny.

O filmie Nauka spadania

Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do walentynek.


Projekt NATURAlnie KINO na Prądniku Białym

Mamy idealne połączenie dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i wielbicieli kina – leżaki i światowe produkcje do obejrzenia pod chmurką w Dworku Białoprądnickim. Kino plenerowe to najlepsza propozycja na sobotnie letnie wieczory. Pełen harmonogram cyklu dostępny jest na tej stronie.

Zadanie „NATURAInie KINO na Prądniku Białym” realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa 2021. Wstęp na wszystkie seanse jest darmowy.

WYDARZENIE NA FB