Przeskocz do treści
fragmenty fotografii przedstawiających elementy twarzy postaci ze zdjęć wystawianych w Dworku podczas wystawy Krzysztofa Marchlaka
Warsztat

Odbicia | Warsztatowa otwarta sesja fotograficzna

Sztuka
Sztuka
darmowe
indywidualne
zapisy

Wymiana spojrzeń jest zawsze początkiem nowej znajomości czy relacji. To w twarzy doszukujemy się znaczeń i charakteru, staramy się rozwikłać zagadkę drugiej osoby.

Twarz jest nośnikiem emocji, za którym kryje się cała złożoność osoby i jej tożsamości. Przyjdź do nas i pokaż się tak_ jak_ jesteś – zaprojektuj portret, który będzie odbiciem Twojej osobowości.

W ramach wystawy plenerowej Odbicia autorstwa Krzysztofa Marchlaka zapraszamy na wyjątkowe, warsztatowe sesje fotograficzne z artystą, dostępne dla każdej osoby, która będzie miała chęć i odwagę stanąć oko w oko z obiektywem, w duchu wartości równości i różnorodności. Portrety stworzone podczas sesji wzbogacą ekspozycję wystawy, którą będzie można oglądać do 7.10 w plenerze Dworku Białoprądnickiego.

Warsztaty odbędą się 12 i 13.09, po godzinie 16.00 (godzinę sesji ustalimy indywidualnie z uczestni(cz)kami). Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsca będą przydzielane zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Uwaga! Brak miejsc – prowadzimy obecnie zapisy na listę rezerwową.

Zapraszamy do zapisów na warsztaty przez znajdujący się poniżej formularz. Zachęcamy do wpisania w uwagach używanych zaimków, imienia lub sposobu, w jaki osoby uczestniczące chcą żeby się do nich zwracać.

Każda osoba zakwalifikowana do udziału w warsztatach lub znajdująca się na liście rezerwowej otrzyma wiadomość zwrotną drogą mailową.

Więcej informacji o wystawie

Sztuka
Sztuka

Podobne wydarzenia