Przeskocz do treści
Odkrywka – Erannie

Odkrywka – Erannie

Zapraszamy na pierwszy tej wiosny koncert w cyklu Odkrywka. Rock’n’rollowy wieczór z zespołem Erannie w piątek 29 marca o godzinie 19:00. Wstęp wolny.
Erannie (czyt. Erani) – to grupa młodych facetów, którzy bezpamiętnie oszaleli i zakochali się w muzyce. Oddając serce rock’n’rollowi, ruszyli z własnym zespołem w świat, aby wszem i wobec szerzyć swoją pozytywną energię. Są młodzi, zakręceni, zawsze zwarci i gotowi do grania swojego autorskiego materiału.
Zespół został założony przez Radosława Ćwikowskiego (wokal) i Marka „Biały” Szulikowskiego (bas). Jako trzeci, dołączył do nich, grający na perkusji, Kamil „Mazak” Maziarz. W finalnym składzie pozycję gitarzysty objął Sebastian „Jimi” Gałaś. Mimo różnych charakterów, podążają tą samą rock’n’rollową drogą:
•Radosław Ćwikowski – wokalista, tekściarz, kompozytor. Wiecznie głośny i uparty. Wena zazwyczaj dopada go pod prysznicem koło 3 w nocy. Z zawodu rockman, a w głębi duszy poeta i romantyk.
•Sebastian „Jimi” Gałaś – gitarzysta
•Marek „Biały” Szulikowski – multiinstrumentalista. Zagra na wszystkim, co wpadnie w jego ręce. Mimo tego wybrał bas, z którym nie rozstaje się nawet w pracy.
•Kamil „Mazak” Maziarz – perkusista rockowy, jak i kuchenny. Tłucze w werbel i po garnkach. Jego dania mają ciężki metalowy posmak.
Debiut Erannie miał miejsce 8 listopada 2015 roku na koncercie charytatywnym w Zarzeczu. Choć dopiero stawiają pierwsze kroki w muzycznym świecie, mają na swoim koncie debiutancką EPkę Rock Nie Umarł oraz występy na większych koncertach, jak chociażby przed Cleo, Mrozem czy Video.