Przeskocz do treści
Ostatkowe kolędowanie

Ostatkowe kolędowanie

Otwarte Barwne Kolędowanie to spotkanie z pieśnią i głosem, które poprowadzi Jaga Szeptalin oraz grupa warsztatowa Barwny Śpiew. Podczas spotkania nauczymy Was dawnych pieśni, ale także pokażemy jak przygotowujemy się do śpiewania – ćwiczeniami relaksującymi ciało i głos. Stworzymy wspólny krąg, z którego popłyną pieśni z naszych serc.

Wydarzenie jest bezpłatne. Zapraszamy całe rodziny!

Data: 20.02.2020
Godzina: 19:00
Miejsce: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki – Piwnice

Zapraszamy w niekrępującym ruchów stroju wszystkich, którzy lubią śpiewać. także tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że potrafią.
Dołącz do wydarzenia na FACEBOOKu
Prowadząca:
Jaga Szeptalin Barwy i Brzmienia – tradycyjne pieśni słowiańskie śpiewa od 2011 roku, obecnie w grupach Swada i Strojone, wcześniej także w Piwnicy Śpiewu Tradycyjnego. Autorka kołysanek, bajek („Bajkowe Kołysanki” – płyta i książka z tekstami) i zabaw dla najmłodszych (autorskie scenariusze zajęć), a także pieśni wykorzystanych w spektaklach „PreLudium Słowiańskie” (pieśń „Modły (Cichcnie gwar w osadzie)” i „QUBE” (pieśń „Wzejdź jasne słońce”). Od 2014 roku prowadzi warsztaty pisania przyśpiewek, a od 2016 warsztaty pieśni i głosu, gdzie propaguje zdrowe oddychanie i poszukiwanie własnego brzmienia.

Grupa warsztatowa Barwny Śpiew, to grupa praktykująca cotygodniowe śpiewanie w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki. Spotykamy się od września 2019 i wciąż przyłączają się nowe osoby.