Przeskocz do treści
PACYFICZNY PIERŚCIEŃ OGNIA | POCIĄG DO PODRÓŻY - SPOTKANIE ONLINE

PACYFICZNY PIERŚCIEŃ OGNIA | POCIĄG DO PODRÓŻY – SPOTKANIE ONLINE

Tym razem spotkajmy się online!!! Już w czwartek o 19:00 nasz stały bywalec, miłośnik sportów ekstremalnych, wulkanów i fotografii Zdzich Rabenda opowie o swojej słabości do Indonezji oraz podzieli się swoimi doświadczeniami z podróży.


TRANSMISJA ONLINE BĘDZIE
URUCHOMIONA NA STRONIE GŁÓWNEJ NASZEGO PROFILU FACEBOOKOWEGO

Na naszej planecie nie ma bardziej wybuchowego państwa niż Indonezja. Ten wyspiarski kraj położony jest w strefie Pacyficznego Pierścienia Ognia. Częste trzęsienia ziemi oraz towarzyszące im erupcje wulkaniczne i tsunami wywierają nieustanny wpływ na życie milionów mieszkańców, różnorodność biologiczną, a także gospodarkę regionu. Zdzich Rabenda w trakcie swojej podróży przez kraje Azji Południowo-Wschodniej przyglądał się blaskom i cieniom życia u podnóży wulkanów oraz doświadczał różnorodności otaczającej go przyrody.

Zdzich Rabenda od wielu lat próbuje zrozumieć świat. Na co dzień łączy swoje zainteresowania wraz z wykształceniem antropologa i animatora kultury. Prowadzi na terenie całego kraju działalność edukacyjną pod szyldem Tyś Widzioł – Podróże i Edukacja, w ramach której realizuje prezentację oraz warsztaty o tematyce etnologiczno- podróżniczej adresowane dla dzieci i dorosłych. Dlatego poza zdobywaniem wulkanów czeka nas też wymagająca wędrówka przez dżungle, zamieszkanie w sąsiedztwie jaskini pełnej pytonów siatkowych, spływ pontonem rzeką Tembeling oraz liczne obserwacje ciemnych stron turystyki masowej.


Dołącz do WYDARZENIA i zaproś znajomych którzy tak jak my zostali w domu.